Tomáš Jareš a Anča Nemčokovic ZLATO, STŘÍBRO a 2 Fka

12.03.2011 23:37

Tomáš Jareš a Anička Nemčoková VYHRÁLI taneční soutěž JUN I D v Hradci Králové. Ve dvojkách získali STŘÍBRNOU medaili. Také dva návrhy na C třídu. V mladší kategorii soutěžilo 10 tanečních párů a Tomáš s Aničkou postupovali z prvního místa. Ve finále svoji pozici udrželi, jen rumba jim tentokrát trochu utekla. I tak jednoznačně zvítězili a zlato bylo doma. Ve starší kategorii soutěžilo 16 tanečních párů a Tomáš s Aničkou postupovali od prvního kola opět z prvního místa. Ve finále jim už ale docházely síly a nakonec z toho byla stříbrná medaile a další Fko. Tomáš s Aničkou mají po 3 soutěžích na svém kontě 4 návrhy na C třídu a 132 bodů.

V juniorech II startoval ještě Tomáš Hermann, který se také dostal do finálového kola, kde nakonec s Kačkou Weisserovou skončil na 6. místě.

V C třídě se nejvíce dařilo Zdeňkovi Petránkovi s Anetou Čechovou v mladší kategorii a v té starší zase Jeníkovi Semrádovi s Majdou Bartošovou, kteří se probojovali až do finálových kol.

Lukáš Bříza s Adélou Jakubů se v JUN II C probojovali ve standardních tancích do finále, kde obsadili 5. místo a v JUN II B v latině skončili ve finálovém kole na 4. místě (hned za F8, F6, F4). Všem moc gratulujeme.

Diskusní téma: Tomáš Jareš a Anča Nemčokovic ZLATO, STŘÍBRO a 2 Fka

Datum: 16.03.2011

Vložil: Eliška Semrádová

Titulek: Gratulace

Moc moc gratuluji :) Jen tak dál ;)

Datum: 15.03.2011

Vložil: Kačka Weisserová

Titulek: G

Mocinky gratuluju :)

Datum: 15.03.2011

Vložil: Miky

Titulek: Gratulace

Gratuluju ať už jste v těch Céčkách

Přidat nový příspěvek