Tomáš a Anička BRONZ a návrh na B, Tomáš a Anita STŘÍBRO

24.09.2011 19:43

Tomáš Jareš (1999) a Anička Nemčoková (1998) si na taneční soutěži v Hradci Králové vytančili návrh na B třídu. Tomáš s Aničkou byli poprvé na registrované soutěži v únoru 2011 a dnešní hradecká soutěž byla teprve jejich 12. soutěž v pořadí. Na parketě se dnes sešlo 14 tanečních párů mladší juniorské kategorie a Tom s Aničkou se dostali až do finále. Tam skončili na 3. místě, získali bronzovou medaili a svůj první návrh na B třídu. V JUN II C jim postup do finále utekl jen o kousek. Tomášovi i Aničce moc a moc gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

 

V kategorii JUn II D se bohužel nesešly všechny přihlášené páry, takže Tomáš Novotný s Anitou Šálkovou mohli bojovat, jak chtěli, ale Fko bohužel nebylo na skladě. Tomáš s Anitou ukazují, že na bednu patří, a tak si z Hradecké pohárovky odváželi alespoň dobrý pocit, hodně křížků a stříbrnou medaili. O jeden pár více a další návrh na C třídu by byl doma... Nevadí, Tomáš s Anitou si to prý vynahradí příště. Přejeme jim, aby to dopadlo... :-)

 

Pochvala za opětovný postup a posun patří i Jakubovi Strnadovi s Anetou Čechovou, kteří v jedničkách skončili na 5. místě  a ve dvojkách získali pomyslnou bramborovku, tedy 4. místo, těsně za návrhem na B. I tady moc gratulujeme, je to už jen kousek...

 

Další bude na www.csts.cz, ale zatím tam nic není!

 

P.S. Také gratulujeme Mirkovi se Žanetou, kteří dnes získali svůj první návrh na A třídu.

Diskusní téma: Tomáš jareš a Aniča Nemčoková BRONZ a návrh na B

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek