Tomáš a Anička STŘÍBRO, Pepa s Natkou ZLATO STŘÍBRO C třída, Pája s Bárou STŘÍBRO, Vítek s Luckou B třída

03.03.2013 11:09

Na taneční soutěži ve Chvaleticích (která stále ještě probíhá) si Tomáš Jareš a Anička Nemčoková vytančili v juniorech II D ST svoje první Fko. Ve standardní soutěži se sešlo 11 tanečních párů a Tomáš s Aničkou si nakonec ve finále vytančili 2. místo a svůj první návrh na vyšší třídu ve ST. Gratulujeme.

Máme další průběžné výsledky ze soutěže ve Chvaleticích. V kategorii JUN I D latina startovalo pouze 7 tanečních párů, ale ve finále se objevili jak Pepča s Natálkou, tak Pája s Barčou i Ondra se Simonkou. Nakonec CrossDance slavil dvojnásobný medailový úspěch - Pepa Páral s Natálkou Krausovou soutěž junior I vyhrál, získal ZLATOU medaili (a myslím, že svoji první) a další, v pořadí již 8. Fko. Hned za nimi skončil Pavel Mandlík s Bárou Kvapilovou, kteří kromě STŘÍBRNÉ medaile získali ještě svoje druhé Fko. Tento víkend pro ně tedy byl super úspěšný. A to ještě všichni bojují v kategorii JUN II D... Ondra se Simčou obsadili 4. místo, také jim gratulujeme...

V kategorii JUNIOR II D latina startovalo 14 tanečních párů, ve finále mezi nimi o 2 naše. Pája s Bárou skončili na 5. místě, Pepa s Natálkou získali STŘÍBRO a 9. Fko. Do C třídy tedy vstupují s 202 body a 9 Fky... Tak to je prozatím klubový rekord. Moc gratulujeme.

V dospělé C třídě startovalo 25 tanečních párů a na 8. - 9. místě skončil Tomáš Novotný s Anitou Šálkovou. Velice povzbudivé je to, že z prvního kola postupovali z 1. - 3. místa. Vítek s Luckou ještě bojují ve finále. Nakonec obsadili 6. místo, ale hlavně jsou dneškem držiteli B třídy. Moc a moc gratulujeme...