Vystoupení na basketbalové utkání

Na basketbalovém utkání, které bude tentokrát přenášeno i televizí, bychom měli vystoupit opět ve všech 3 přestávkách...

Sraz v pátek 2. ledna v 15:00 před budovou školy! Kdo má kostýmy u sebe, tak si je vezme s sebou, kdo je odevzdával, dostane je ve škole. CCa 1,5 - 2 hodinky zkouška (po dlouhých Vánocích a kvůli případným úpravám), v 17:15 přesun do haly Spojů. Utkání začíná přibližně v 18:00, tančíte v poločase. Po té můžete jít domů či k rodičům, pozor na to, že máme šatnu za hřištěm, přes palubovku můžete pouze v timech! Rodiče mohou zdarma, stačí se odkázat na CrossDance.

 

Eliška sólo

Jirka + Eliška

Vybraní Lemuři (bez přípravky)

Diskusní téma: Vystoupení na basketbalové utkání

basket

Tak jsme opět přinesli baskeťákům štěstí - Kolín porazil Poděbrady! :-)
A vy jste porazili trému a zvládli to výborně. Jak Eliška mezi dvoumetrovými basketbalisty, tak Jirka s Eliškou, kteří se vypořádali s problémy s muzikou a stejně tak i Lemuři!
I když jsme vás nepřipravili na to, že o poločase někteří diváci odchází na občerstevní, nedali jste se vyhodit z konceptu a udrželi úsměvy po celé vystoupení. A musím říct, že z vás radost a energie přímo střílela. Trenér to viděl zezadu, takže mu neunikly vyhozené řady a nepřesnosti, zepředu pro diváky to bylo super!
Na Plese města Kolína, kde byste měli vystupovat 24.01., jsou ale diváci úplně všude, takže je před námi hodně práce!

P.S. Kolínský deník (na internetu) má z akce pár hezkých fotek Elišky Semrádové

Kostým

Tak jsem si ho půjčila od Kačky.

Kostým

Chci se zeptat od koho si mám půjčit kostým na lemury když Jess vystupuje s námi.Zatím jsem myslela že bych si to mohla půjčit od Kačky Z.Děkuji

g

Chci se zeptat jestli tam budeme i my s Julčou.Díky

Re: g

Přijďte na zkoušku a když se nebudete moc motat, tak určitě! .-))

Re: a

2. ledna odpoledne ve Spojích...

Přidat nový příspěvek