JUNIORS

Juniorky a junioři (rok narození 2001 - 1998) bojují o tituly MISTRŮ ČR, ale také o postupy na ME a MS, které se letos uskuteční v rakouském Grazu a italském Turíně.

 

LATINOSHOW MINITÝM A1 ROCKOVÁ KAPELA

Anna Nemčoková Dominika Kozáková
Bára Kvapilová Simona Dejmková
Majda Bartošová Alžběta Smrčková
Kateřina Řeháková  
Kateřina Holubová (náhradnice)  

- kostýmy se šijí

- SYNCHRO V PODOBNÉM SLOŽENÍ bude zřejmě nasazeno až na MS

 

LATINOSHOW MINITÝM A2 CABARET

- choreografie volně navazuje na loňskou formaci

Nella Čmejrková Adéla Plašilová
Bára Krčíková Tereza Bukačová
Denisa Sýkorová Nikola Řeháková
Martina Procházková  

- kostýmy z Variette

 

LATINOSHOW MINITÝM B KORZÁRKY

Adéla Bukačová Denisa Hulová
Jana Berkela Kateřina Pokorná
Martina Kamenická Natálie Novotná
Sandra Kronusová  
Andrea Štolbová (náhradnice2) Lucie Novotná (náhradnice1)

- kostýmy se šijí

 

SYNCHRO FORMACE LATINO

- nominace předběžná, zatím tanečnice z obou minitýmů a jejích náhradnic

Anna Nemčoková Dominika Kozáková
Bára Kvapilová Simona Dejmková
Majda Bartošová Alžběta Smrčková
Kateřina Řeháková Kateřina Pokorná

Kateřina Holubová

 
Nella Čmejrková Adéla Plašilová
Bára Krčíková Tereza Bukačová
Denisa Sýkorová Nikola Řeháková
Martina Procházková  

- kostýmy se došívají

 

SÓLA A DUA JUNIORS

Anna Nemčoková - sólo Karneval masek
Dominika Kozáková - sólo SpiderGirl
Bára Kvapilová - sólo Kovbojka
Adéla Bukačová - sólo Hravé kotě
Denisa Hulová - sólo Běžecký závod
Standa Bělka + Ondra Kučera - duo Chipmunkové
Dominika Kozáková + Bára Kvapilová - duo Uklízečky
Bára Krčíková + Tereza Bukačová - duo Jeskynní ženy
Nella Čmejrková + Adéla Plašilová - duo Gagnsters
Nikola Řeháková + Denisa Sýkorová - duo

Pirátky z Karibiku

Lucie Novotná + Martina Nešporová - duo Afrika

 

SALSA SHINE JUNIORS

Bára Kvapilová Anna Nemčoková
Dominika Kozáková Simona Dejmková
Alžběta Smrčková Nella Čmejrková
Adéla Bukačová Kateřina Řeháková
Denisa Sýkorová Tereza Bukačová
Nikola Řeháková Adéla Plašilová

 

SALSA SHINE DUO JUNIORS

Anna Nemčoková Dominika Kozáková
Denisa Hulová Martina Ulrichová

 

SALSA a BACHATA PÁRY (doporučen start)

Standa Bělka Adéla Bukačová
Adam Beneš Martina Ulrichová
Ondra Kučera Simona Dejmková