NOMINACE

Minikids sóla a dua

Kučerová Luciana Když sestřička spí Little Nanny
Kvapilová Alžběta Beruška LadyBird
Syřínková Adéla Divoká zvěř Tiger Dream
Honcová Kristýna Princezna z Indie Princess of India
Lodlová Amálie Malá Čarodějnice Little Witch

Kučerová Luciana

Kamenická Barbora

Rej v pekle Infernal Dance

Kvapilová Alžběta

Melezínková Marika

Panenka na klíček Dancing Doll

Brožová Karolína

Větrovská Veronika

Winx Winx

 

Minikids PIRÁTKY / Little Pirates Minikids PYŽAMOVÁ PÁRTY / Pyjamas Party
Kučerová Luciana Honcová Kristýna
Kamenická Barbora Melezínková Marika
Kvapilová Alžběta Brožová Karolína
Rácová Rozálka Syřínková Adéla
Bukačová Sandra Křížová Anna Marie
Soukupová Johana Kubínová Kateřina
Valentová Zuzana (pokud zvládne) Jedlánková Markéta
Krulišová Hana (náhradnice) Větrovská Veronika (náhradnice)
  Karolína Bukačová (náhradnice)

 

Minikids latinoshow PRVNÍ MEJDAN / First Party
Kučerová Luciana Honcová Kristýna
Kamenická Barbora Melezínková Marika
Kvapilová Alžběta Brožová Karolína
Bukačová Sandra Syřínková Adéla
Soukupová Johana Křížová Anna Marie
Valentová Zuzana Kubínová Kateřina
Krulišová Hana Jedlánková Markéta
Bukačová Karolína Větrovská Veronika
Krásná Denisa Pražáková Vanesa
Lodlová Amálie Novotná Sabina
Rácová Rozálka  
Adéla Drázdová (2. náhradnice) Adéla Šellenbergová (1. náhradnice)

 

Children SYNCHRO VIXEN Children SYNCHRO LATINOBOYS
Červinková Lucie Bělka Stanislav
Romportlová Natálie Navrátil Jakub
Bukačová Adéla Šimůnek Filip
Hulová Denisa Kučera Ondřej
Machová Sophie Ulrich Vítek
Neumannová Oldřiška Cyrani Vojtěch (pokud zvládne)
Ulrichová Martina Voňavka Petr
Matějková Valerie (1. náhradnice) Mandlík Pavel (náhradník)
Pabišková Viktorie (2. náhradnice)  

 

Children SYNCHRO FORMACE DENSE
Červinková Lucie Kučerová Luciana
Romportlová Natálie Novotná Natálie
Bukačová Adéla Kronusová Sandra
Hulová Denisa Pavlíčková Kateřina
Neumannová Oldřiška Šmídová Tereza
Ulrichová Martina Kamenická Martina
Pabišková Viktorie Machová Sophie
Matějková Valerie  
   
Pluhařová Tereza ?  

 

Children sóla a dua
Bukačová Adéla Malý klaun Little Clown
Matějková Valerie Litlle Angel Litlle Angel
Kvapilová Barbora Tanec v dešti Dancing in the Rain
Voňavka Petr Malý čert Little Devil

Neumannová Oldřiška

Romportlová Natálie

Neposedné plamínky Wild Flames

Bukačová Adéla

Červinková Lucie

V cirkuse The Circus

Kučera Ondřej

Ulrichová Martina

Pat a Mat Pat and Mat

 

Latinoshow DRAČICE / Dragons
Červinková Lucie
Romportlová Natálie
Bukačová Adéla
Hulová Denisa
Neumannová Oldřiška
Ulrichová Martina
Machová Sophie
Matějková Valerie (1. náhradnice)
Pabišková Viktorie (2. náhradnice)

 

Children Special teams BOOM Children Special teams DANCE FRY
Šimůnek Filip Ulrich Vítek
Červinková Lucie Bukačová Adéla
Kučera Ondřej Cyrani Vojtěch
Ulrichová Martina Romportlová Natálie
Mandlík Pavel Voňavka Petr
Kvapilová Barbora Neumannová Oldřiška
  Ditrich Lukáš
  Pabišková Viktorie
  Matějková Valerie (náhradnice)

 

Children Special formace SHAKE SEŇORA
Bělka Stanislav Cyrani Vojtěch
Dejmková Simona Romportlová Natálie
Navrátl Jakub Páral Josef
Červinková Lucie Krausová Natálie
Šimůnek Filip Mandlík Pavel
Kamenická Martina Kvapilová Barbora
Kuřera Ondřej Ditrich Lukáš
Ulrichová Martina Neumannová Oldřiška
Ulrich Vítek Voňavka Petr (pokud zvládne)
Bukačová Adéla Pabišková Viktorie (pokud zvládne)
  Matějková Valerie (náhradnice)

 

CHildren SALSA SHINE - nominace OPEN WORD CUP
Bukačová Adéla Hulová Denisa
Červinková Lucie Machová Sophie
Romportlová Natálie Kvapilová Barbora
Neumannová Oldřiška  
Matějková Valerie  

 

Juniors SYNCHRO LATINO s.g. Juniors SYNCHRO BRASIL form.
Kozáková Dominika Kozáková Dominika
Nemčoková Anna Nemčoková Anna
Kvapilová Barbora Kvapilová Barbora
Bartošová Magdalena Bartošová Magdalena
Dejmková Simona Dejmková Simona
Čechová Aneta Čechová Aneta
Weisserová Kateřina Weisserová Kateřina

Plašilová Adéla (1. náhradnice)

Plašilová Adéla
  Čmejrková Nella
  Šálková Anita
  Koláčná Michaela
  Smrčková Alžběta
  Sýkorová Denisa
  Řeháková Kateřina
  Krčíková Bára
  Bukačová Tereza

 

Juniors SOLA A DUA
Nemčoková Anna SuperGirl SuperGirl
Hubst Lukáš Včelař Beekeeper

Kozáková Dominika

Nemčoková Anna

Crazy Catch Crazy Catch

Bukačová Tereza

Krčíková Barbora

Bob a Bobek Bob and Bobek

 

Juniors VARIETTE latinoshow formace
Kozáková Dominika Šálková Anita
Nemčoková Anna Koláčná Michaela
Kvapilová Barbora Smrčková Alžběta
Bartošová Magdalena Řeháková Kateřina
Dejmková Simona Sýkorová Denisa
Čechová Aneta Krčíková Barbora
Weisserová Kateřina Bukačová Tereza
Plašilová Adéla Krausová Lucie
Čmejrková Nella Procházková Martina
Pokorná Kateřina Holubová Kateřina
  Řeháková Nikola

 

Juniors GREEN LATINO special couple dance teams
Novotný Tomáš Šálková Anita
Jareš Tomáš Nemčoková Anna
Brant Tomáš Plašilová Adéla
Petránek Zdeněk Kozáková Dominika

 

Juniors Salsa Shine
Kozáková Dominika
Čmejrková Nella
Nemčoková Anna
Dejmková Simona
Hubst Lukáš