POTVRZENÉ NOMINACE

NOMINACE - MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL LIGNANO 2013

 

MINIKIDS - TÝM - Pirátky / výsledky 2012

- dle soutěžních pravidel v minitýmu startuje pouze 5 tanečnic

- v týmech by měla být samostatná minikids kategorie

Luciana Kučerová mistryně ČR a II. vícemistryně Evropy v sólu, mistryně světa v duetu + dvojnásobná mistryně světa a vícemistryně světa s týmy
Betynka Kvapilová II. vícemistryně ČR a I. vícemistryně Evropy v sólu, II. vícemistryně Evropy v duetu + mistryně a vícemistryně světa s týmy
Bára Kamenická mistryně Evropy v duetu + mistryně a vícemistryně světa s týmy

Johanka Soukupová

mistryně a vícemistryně světa s týmy

Rozálka Rácová

finalistka MČR v sólu a duetu

+ mistryně a vícemistryně světa s týmy

 

 

CHILDREN - TÝM - Dračice / výsledky 2012

- dle soutěžních pravidel v minitýmu startuje pouze 5 tanečnic

- kategorie children 2003 - 2001 narození

Adéla

Bukačová

II. vícemistryně ČR a MISTRYNĚ SVĚTA v sólu, semifinalistka MČR i MS v duetu, účastnice světového poháru v salsa shine

+ TROJNÁSOBNÁ MISTRYNĚ SVĚTA, dvojnásobná vícemistryně světa, olympijská vítězka, mistryně Evropy a držitelka Zlatého Oříšku Sřed. kraje s týmy

Oldřiška Neumannová

mistryně ČR a MISTRYNĚ SVĚTA v duetu, účastnice světového poháru v salsa shine

+ TROJNÁSOBNÁ MISTRYNĚ SVĚTA, dvojnásobná vícemistryně světa a držitelka Zlatého Oříšku Sřed. kraje s týmy

Natálie Romportlová

mistryně ČR a MISTRYNĚ SVĚTA v duetu, účastnice světového poháru v salsa shine

+ TROJNÁSOBNÁ MISTRYNĚ SVĚTA, dvojnásobná vícemistryně světa, olympijská vítězka, mistryně Evropy a držitelka Zlatého Oříšku Sřed. kraje s týmy

Lucie Červinková

semifinalistka MČR i MS v duetu, účastnice světového poháru v salsa shine

+ DVOJNÁSOBNÁ MISTRYNĚ SVĚTA, trojnásobná vícemistryně světa, olympijská vítězka, mistryně Evropy a držitelka Zlatého Oříšku Sřed. kraje s týmy

Martina Ulrichová

semifinalistka MČR i MS v duetu

+ DVOJNÁSOBNÁ MISTRYNĚ SVĚTA, trojnásobná vícemistryně světa s týmy

náhradnice:

 

Denisa

Hulová

účastnice světového poháru v salsa shine

+ MISTRYNĚ SVĚTA, dvojnásobná vícemistryně světa, olympijská vítězka, mistryně Evropy a držitelka Zlatého Oříšku Sřed. kraje s týmy

 

 

JUNIORS - TÝM - Latino / výsledky 2012

- dle soutěžních pravidel v minitýmu startuje pouze 5 tanečnic

- kategorie junior 2000 - 1998 nar. / výjimky možné

Barbora Kvapilová

D třída, semifinalistka MČR i MS v sólu, semifinalistka světového poháru v salsa shine

+ TROJNÁSOBNÁ MISTRYNĚ SVĚTA, vícemistryně světa a členka nejlepšího mlád. sport. týmu města Kolína za 2011  / s týmy

Anna Nemčoková

B třída, semifinalistka MČR a účastnice MS (2. kolo) v sólu a duetu, semifinalistka světového poháru v salsa shine

+ DVOJNÁSOBNÁ MISTRYNĚ SVĚTA, vícemistryně světa a členka nejlepšího mlád. sport. týmu města Kolína za 2011  / s týmy

Dominika Kozáková

B třída, semifinalistka MČR a účastnice MS (2. kolo) v sólu a duetu, účastnice světového poháru v salsa shine

+ DVOJNÁSOBNÁ MISTRYNĚ SVĚTA, vícemistryně světa a členka nejlepšího mlád. sport. týmu města Kolína za 2011  / s týmy

 

Simona Dejmková

 

D třída, účastnice světového poháru v salsa shine

+ DVOJNÁSOBNÁ MISTRYNĚ SVĚTA / s týmy

Magdalena Bartošová

B třída + DVOJNÁSOBNÁ MISTRYNĚ SVĚTA a členka nejlepšího mlád. sport. týmu města Kolína za 2011  / s týmy

Náhradnice:

 

Adéla    Plašilová

D třída + MISTRYNĚ SVĚTA / s týmy

 

 

CHILDREN - FORMACE - Shake Seňora

- kategorie children 2003 - 2001 narození / výjimky možné

Standa Bělka Adéla Bukačová
Jakub Navrátil - NEMOCNÝ Lucie Červinková
Ondra Kučera Simona Dejmková
Pavel Mandlík Bára Kvapilová
Filip Šimůnek Martina Kamenická
Vítek Ulrich Oldřiška Neumannová
Adam Beneš Martina Ulrichová
Vojta Cyrani Natálka Romportlová
Lukáš Ditrich Viktorka Pabišková
Petr Voňavka Denisa Hulová (partnerka pro Itálii)

 

 

JUNIORS - FORMACE - Variette / Green Latino

- kategorie juniors 2000 - 1998 narození / výjimky možné
Anna Nemčoková Kateřina Řeháková
Dominika Kozáková Tereza Bukačová
Bára Kvapilová Nicola Řeháková
Simona Dejmková Denisa Sýkorová
Majda Bartošová Monika Mašatová
Adéla Plašilová Kateřina Pokorná
Anita Šálková Martina Procházková
Kačka Weisserová Tomáš Novotný
Nella Čmejrková Tomáš Jareš
Alžběta Smrčková Tomáš Brant
Bára Krčíková Zdenda Petránek

 

 

SÓLA A DUA

children do 12 let, juniors 13 - 15 let

Adéla Bukačová / sólo potvrzeno
Oldřiška Neumannová a Natálie Romportlová / duo potvrzeno
Betynka Kvapilová / sólo potvrzeno
Luciana Kučerová a Bára Kamenická / duo potvrzeno
Bára Kvapilová / sólo potvrzeno
Anna Nemčoková / sólo potvrzeno
Anna Nemčoková + Dominika Kozáková / duo povrzeno
Adéla Syřínková / sólo potvrzeno
Lukáš Hubst / sólo potvrzeno

 

Startovné pro sólo 80Euro (2000Kč), startovné pro duo 140Euro (3500Kč) - využití sponzorů možné.

 

Dospělý doprovod českého týmu:

trenéři - Vláďa Vidner, Naďa Eretová, Oldřiška Neumannová

foto + web + překlady AJ Honza Strnad

italština, průvodce a organizátor  - Romana Ježková

Lékař + AJ - Dan Romportl (po vlastní ose)

Minikids - Katka Kvapilová

Children: Martina Ulrichová, K. Bělková

Juniors: Alena Kozáková, Jindřiška Nemčoková

 

Jana Červinková

+ po vlastní ose Mandlíkovi, Plašilovi