ČASOVÝ harmonogram

Vysvětlivky: MINI (minikids - tedy Hopsadrndy), DVK (dětská věková kategorie - children), JVK (juniorská věková kategorie)

Časový harmonoghram může být upravován, připraveni na svoji disciplínu musíte být minimálně 2 hodiny předem. U prvních soutěží stačí hodinu před zahájením celé soutěže.

 

PÁTEK 8.6. - sál otevřen v 11:00

13:00 - Slavnostní zahájení soutěže

13:10 - Latinoshow solo ženy / 1. kolo (JVK) - Kozáková, Nemčoková, Weisserová, Smrčková, Šálková, Čmejrková, Krčíková

14:10 - Latinoshow duo / 1. kolo (DVK) - Ulrichová+Kučera, Romportlová+Neumannová, Bukačová+Červinková, Matějková+Pabišková, Kamenická+Kamenická

14:55 - Latinoshow solo muži / finále (JVK) - Hubst

15:05 - Latinoshow sólo ženy / semifinále (JVK)

15:35 - Latinoshow duo children / semifinále (DVK)

16:50 - Latinoshow sólo ženy / finále (JVK)

17:05 - Latinoshow duo children / finále (DVK)

17:10 - 17:45 - Vyhlášení výsledků ukončených disiplín

 

17:45 - Special Couple dance teamy / finále (DVK) - BOOM (Bělka + Machová, Kučera + Ulrichová, Navrátil +Červinková, ? ŠImůnek + Kamenická),  DANCE FRY - (Voňavka + Neumannová, Ulrich + Bukačová, Cyrane + Romportlová, Ditrich + Matějková)

19:25 - 19:40 - Vyhlášení výsledků

 

Sobota 9.6. - otevření sálu 08:30:

10:00 - zahájení soutěží

10:10 - Latinoshow solo / semifinále (MINI) - Kučerová, Rácová, Kvapilová A., Syřínková, Honcová, Krulišová, Lodlová

10:45 - Latinoshow duo /1. kolo  (JVK) - Hubs+Machová, Nemčoková+Kozáková, Kvapilová+Dejmková, Weisserová+Čechová, Krčíková+Bukačová

11:30 - Latinoshow sólo muži / finále (DVK) - Voňavka

11:40 - Latinoshow sólo ženy / finále (MINI)

12:20 - Latinoshow duo / semifinále (JVK)

13:30 - Latinoshow duo / finále (JVK)

13:45 - 14:20 - Vyhlášení výsledků ukončených disciplín

 

14:45 - Salsa shine ženy sólo / semifinále (JVK) - Nemčoková, Kozáková, Čmejrková, Weisserová, Dejmková,

15:25 - Salsa shine muži sólo / finále (JVK) - Hubst

16:00 - Salsa shine ženy sólo / finále (JVK) 

16:40 - Special couple dance minitým / finále (JVK) - GREEN LATINO - loňská Crazy - Jareš, Petránek, Novotný + partnerky

17:40 - 18:30 - Vyhlášení výsledků ukončených disciplín

 

19:15 - Latinoshow formace Mistrovská Extraliga / finále(JVK) - VARIETTE

21:00 - 21:30 Vyhlášení výsledků

 

 

Neděle:10.6.- otevření sálu 08:30

- prostorová zkouška 09:00  - všechny týmy minikids a children

 

10:00 - Slavnostní zahájení soutěží

10:10 - Latinoshow solo children / 1. kolo (DVK) - Romportlová, Neumannová, Bukačová, Matějková, Hulová, Kvapilová, Machová

10:55 - Minikids latinoshow duo / semifinále (MINI) - Kučerová+Rácová, Kvapilová+Melezínková, Větrovská+Brožová

11:20 - SynchroDance minitým / finále (JVK) LATINO

11:45 - Latinoshow sólo children / semifinále (DVK)

12:15 - Minikids latinoshow duo / finále (MINI)

12:40 - Latinoshow sólo children / semifinále (DVK)

13:00 - Latinoshow formace Mistrovská Extraliga / finále (MINIKIDS) - PRVNÍ MEJDAN

13:10 - Special Couple Dance formace Mistrovská Extraliga (DVK) - SHAKE SENORA

13:20 - Vyhlášení výsledků ukončených disiplín

 

14:15 - Latinoshow minitým children (DVK) - DRAČICE

15:10 - Minikids Latinoshow minitým / finále (MINI) - PIRÁTKY, PYŽAMOVÁ PÁRTY

15:45 - Latinoshow minitým children / finále (DVK)

16:30 - Synchro dance minitým children / finále VIXEN (synchro holky), LATINOBOYS (synchro kluci)

16:55 - Synchro Dance formace / finále (JVK) BRASIL

17:10 - Synchro Dance formace / finále (DVK) DENSE

17:30 - 18:15 - Vyhlášení ukončených disiplín

 

- harmonogram by měl jít stáhnout na stránkách CDO