TÝMOVÉ STARTY

PŘEDPOKLÁDANÉ TÝMOVÉ STARTY v Liberci:

 

CHILDREN A

Jumanji (WCH choreo dance show caribik LG juveniles 14853), Million dreams (ECH contemporary LG juveniles 42933) - předpoklad složení u obou choreo stejné: Antošová, Bartoníčková, Hannay, Chmelíčková, Kubátová, Krátká, Lacková, Nesvadbová, Stará, Šťastná, Víšková / 11

Synchro Pink Panther (WCH dance show synchro caribbean SG juveniles 27463): Hannay, Víšková, Bartoníčková, Nesvadbová, Lacková, Nguyen / 6

CHILDREN B

Spirit of the Wind (WCH choreo dance show caribik LG juveniles 14853): Dobiášová, Hodonská, Kmochová, Nguyen, Nowok, Rajtrová, Romanová, Simonová, Synková, Zítková, Žďárská, Maršíková, Nováková  / 13

CHILDREN A + B

Synchro CrossChildren:(WCH dance show synchro caribbean large team 27489): Antošová, Chmelíčková, Kubátová, Krátká, Stará, Šťastná, Dobiášová, Nowok, Rajtrová, Romanová, Simonová, Synková, Zítková, Žďárská, Krátká Š. ? / 14

 

JUNIOR A: 

Hunger Games (WCH choreo dance show ALL WADF styles LG juniors 14390), Child´s Heart (ECH - contemporary  LG juniors 42938): Burdová, Cimický, Čírtek, Čepeláková, Dinh, Drahorád, Holubová, Hovorková, Martínková, Nguyen, Pácalová, Rumlenová, Sedláčková, Šrámková, Scholze / 15

Synchro Pink and Black (WCH synchro dance show caribb. SG junior 27468): Martínková, Hovorková, Rumlenová, Čepeláková, Sedláčková, Cimický, Scholze / 7 

Synchro Yellow (WCH synchro dance show caribben SG junior 27468): Pácalová, Šrámková, Nguyen, Burdová, Dinh, Holubová, Čírtek, Drahorád / 8

Synchro Black Panthers (WCH synchro dance show latin SG 27936): Burdová, Cimický, Martínková, Nguyen, Pácalová, Rumlenová, Sedláčková, Šrámková / 8

High School Musical (WCH choreo dance show film and musical SG junior 15300): Burdová, Čírtek, Čepeláková, Dinh, Drahorád, Holubová, Hovorková, Scholze / 8

Yellow latin (WCH couple dance formations latin LG junior 10178) Cimický + Martínková, Drahorád + Pácalová, Čírtek + Šrámková, Scholze + Nguyen, Švanda + Burdová / 10

 

JUNIOR B

Hawai (WCH choreo dance show ALL WADF styles LG juniors 14390): Andrlová, Bělková, Berber, Fialová, Greková, Krupičková, Machová, Netyková, Pelčová, Růžičková, Urbanová, Váchová, Vorlíčková, Švanda / 14 

Synchro Orange (WCH synchro dance show caribbean LG junior 27494) Andrlová, Bělková, Berber, Fialová, Greková, Krupičková, Machová, Netyková, Růžičková, Vorlíčková, Švanda / 11

 

YOUTH A: 

Orchestra (WCH choreo dance show LA  - bude upřesněno, jsme někde spojeni - den SO) Benešová, Brožová, Čížková, Janásková, Klímová, Kučerová, Kvapilová, Lodlová, Martínková, Sochorová, Šedivá, Šrámková / 12  

Synchro Red and Black (WCH synchro dance show latinSG youth 27943Benešová, Brožová, Čížková, Klímová, Kučerová, Kvapilová, Lodlová, Šedivá / 8

Jing Jang (ECh - contemporary LG youth 42945), Benešová, Brožová, Čížková, Klímová, Kučerová, Kvapilová, Lodlová, Pácalová, Sochorová, Šedivá / 10

Synchro Energy (WCH synchro dance show caribbean SG adult 27475): Benešová, Brožová, Čížková, Klímová, Kučerová, Kvapilová, Lodlová, Šedivá / 8

 

YOUTH B: 

Pulp Fiction (WCH choreo dance show LA SG junior 14059), Pandora´s Box (WCH choreo dance show caribik SG juniors 14832), Ladies in black (WCH synchro dance show LA junior 27936), Synchro Snap - (WCH synchro dance show caribbean junior SG 27468): Čechová, Janásková, Karpíšková, Krásná D., Krásná N., Šrámková, Šturmová / 7

 

YOUTH A + B: 

Amazons (WCH chore dance show caribbean adults LG 14865): Benešová, Brožová, Čížková, Klímová, Kučerová, Kvapilová, Lodlová, Sochorová, Šedivá / 9

 

MASTERS: 

Grease (choreo dance show film a musical LG masters 15336): Krátká, Plačková, Lacková, Bartoníčková, Dědičová, Václavková, Horká, Cimická, Hannay, Krátký, Košvancová / 11