Aktuální zpravodajství z MS 2011 Liberc

V tomto článku budem přinášet aktuální zpravodajství z právě probíhajícího Mistrovství světa v latino a special couple dance.

Celkové skóre pro CrossDance: 2x mistr světa a 3x vícemistr světa. A ktomu ještě 4. a 5. místo. Kompletní přehled určitě připraví Naďa, já se loučím. Honza

P.S. Všechny fotky se objeví na webu i s možností objednání, ale je jich opravdu hodně, tak mějte prosím strpení.

Tak večer už na to nebyl čas, ale Formule jsou také vícemistryně světa!

Ne 15:20 Čarodějky jsou vícemistryně světa!!!

Ne 10:30 Formule jsou taky ve finále! Držte palce, ať je ještě aspoň jedna medaile! Foto

Ne 10:15 Čarodějky postupují do finále!

Ne 10:10 Dnes máme poslední den mistrovství a my máme poslední dvě želízka v ohni: Formule a Čarodějky. Svá semifinálová vystoupení už mají za sebou a čekáme na výsledky.

So 16:05 Dominička a Anička nakonec obsadily krásné 11. místo!

So 16:00 BangBang jsou Mistři světa!!! Foto

So 13:35 Takže duo Kvapilová+Lukášková obsadila nádherné 10. místo a to není všechno! Dominička a Anička postoupily do SEMIFINÁLE!!! No to jsou nervy :-) Duo

So 10:10 Dominička a Anička postoupily v obrovské konkurenci cca 35 dvojic do druhého kola! Ostatní se shodně umístili na 23. místě (hned za postupem) Foto

So 7:30 Dobré ráno, dnes nás čekají dua juniorů, semifinále dua children a především Bang Bang, tak držte palce! V dnešním Kolínském deníku a v úterním pressu by měli vyjít články o MS, tak koukněte. (Kupte prosím někdo jeden deník pro CrossDance, díky)

Pá 15:20 Takže je za námi vyhlášení obou finále. Mafioso se umístili na 5. místě a First School Day ještě o příčku lépe a vezou si z Liberce 4. místo. Dnes už nás žádná soutěž nečeká, takže jdu zpracovat tu hromadu fotek z celého dne a postupně sem něco přidám. Foto

Pá 12:40 A je to tady! Mafioso jsou ve finále!!! A další pecka - do finále postoupily i First School Day!!! A aby toho nebylo málo Ballerinas skončily těsně za postupem do finále na nádherném 7. místě a Litlle Star také postup utekl o jedno místo a obsadily krásné 6. místo! Foto

Pá 11:20 Mafioso a Ballerinas mají svá semifinálová vystoupení za sebou a svoje semifinále odtančila i Adélka Bukačová. Ta do finále nepostoupila a obsadila nádherné 11. místo. Gratulujeme! Na svoje vystoupení se aktuálně připravují minikids.

Pá 11:00 Takže do semifinále postoupili Mafioso, Ballerinas a duo Kvapilová+Lukášková. Foto

Pá 8:50 A máme tu další den. Svá vystoupení už za sebou mají dua Matějková+Romportlová, Machová+Smrčková, Kvapilová+Lukášková a čekáme, jestli někdo nepostoupil. Na svá vystoupení se chystají Mafioso a Ballerinas. Čeká nás dnes také druhé kolo sól dětí, kam postoupila Adélka Bukačová. Foto

Čt 23:10 LATINO GIRLS JSOU MISTRYNĚ SVĚTA!!! Naprosto nečekaný úspěch! CrazyDance se umístil na druhém místě s titulem vícemistr světa. Foto

Čt 20:50 Svoje vystoupení mají za sebou CrazyDance a Latino Girls. CrazyDance soupeřil jen s jednou formací a Latino Girls si vybojovaly postup do finále!!! Foto

Čt 16:40 Kačka Weisserová skončila těsně za postupem do semifinále na 13. místě. Gratulujeme ke krásnému umístění!

ČT 14:00 V juniorské kategorii se utkalo 56 soupeřek. Anička Němčovková skončila na krásném 31. místě a Kačka Weisserová postoupila do 2. kola, kde se utká 23 nejlepších!!! Fotky.

ČT 10:30 Z prvního kola postoupila Adélka Bukačová!!! Valerie Matějková skončila pouhá dvě místa za postupem. Na start se připravují sóla Junior.

ČT 10:00  Naše sóla Childern (Adélka, Valča a Sofie) mají odtancováno. S nervozitou a kluzkým parketem se prali statečně. Obzvláště Valča, která startovala úplně jako první!!!   Fotky

Diskusní téma: Aktuální zpravodajství z MS 2011 Liberc

Gratulace

moc gratuluji :D

Poděkování Honzovi Strnadovi

Samozřejmě velké poděkování Honzovi Strnadovi, který po celou dobu podával všechny důležité informace z centra dění včetně mnoha fotografií.

Díky

Vám všem máme o veliký zážitek více.
Za to chci srdečně poděkovat.
Trenérům, tanečníkům, fanouškům!
K.

GRATULACE

My se také přidáváme s gratulací. Úžasná práce dětí a trenérů, úžasné dojmy.
Díky :-D
Prostě SUPER!!!!!!!!!!!!

Gratulace a veliké poděkování !

Byla jsem na místě dění celé čtyři dny. Obdivuji výdrž dětí, Vládi a Naďi. Prožívali jsem s nimi všechnu radost, ale někdy i zklamání. Všem ostatním tanečním klubům předvedli, že TK Crossdance je jim již rovným soupeřem !!!
Ještě před rokem se našim dětem o těchto výkonech, kterých jsou schopné ani nesnilo a díky Vláďovi a Nadě jsou mistry světa !
Ještě jednou velká gratulace a poděkování.
Za rok jedeme zase !

gratulace, poděkování

Bylo to super.......
Všem moc gratulujeme a děkujeme!!!!

Zpravodajství

Velké díky Honzovi za super on-line zpravodajství, od začátku MS jsme každou chvilku koukaly, co se děje nového.
Bylo to lepší než olympijské zpravodajství na ČT.
DÍKY!!!!!!

GRATULACE

Krásný úspěch!!! Móóc gratulujeme všem závodníkům....a děkujeme trenérům.
Cyrani

Poděkování

Plná dojmů z dnešního závodního dne, musím ještě jednou poděkovat trenérům. Skvělé :-)