Aktuální zpravodajství z MS 2011 Liberc

03.11.2011 09:58

V tomto článku budem přinášet aktuální zpravodajství z právě probíhajícího Mistrovství světa v latino a special couple dance.

Celkové skóre pro CrossDance: 2x mistr světa a 3x vícemistr světa. A ktomu ještě 4. a 5. místo. Kompletní přehled určitě připraví Naďa, já se loučím. Honza

P.S. Všechny fotky se objeví na webu i s možností objednání, ale je jich opravdu hodně, tak mějte prosím strpení.

Tak večer už na to nebyl čas, ale Formule jsou také vícemistryně světa!

Ne 15:20 Čarodějky jsou vícemistryně světa!!!

Ne 10:30 Formule jsou taky ve finále! Držte palce, ať je ještě aspoň jedna medaile! Foto

Ne 10:15 Čarodějky postupují do finále!

Ne 10:10 Dnes máme poslední den mistrovství a my máme poslední dvě želízka v ohni: Formule a Čarodějky. Svá semifinálová vystoupení už mají za sebou a čekáme na výsledky.

So 16:05 Dominička a Anička nakonec obsadily krásné 11. místo!

So 16:00 BangBang jsou Mistři světa!!! Foto

So 13:35 Takže duo Kvapilová+Lukášková obsadila nádherné 10. místo a to není všechno! Dominička a Anička postoupily do SEMIFINÁLE!!! No to jsou nervy :-) Duo

So 10:10 Dominička a Anička postoupily v obrovské konkurenci cca 35 dvojic do druhého kola! Ostatní se shodně umístili na 23. místě (hned za postupem) Foto

So 7:30 Dobré ráno, dnes nás čekají dua juniorů, semifinále dua children a především Bang Bang, tak držte palce! V dnešním Kolínském deníku a v úterním pressu by měli vyjít články o MS, tak koukněte. (Kupte prosím někdo jeden deník pro CrossDance, díky)

Pá 15:20 Takže je za námi vyhlášení obou finále. Mafioso se umístili na 5. místě a First School Day ještě o příčku lépe a vezou si z Liberce 4. místo. Dnes už nás žádná soutěž nečeká, takže jdu zpracovat tu hromadu fotek z celého dne a postupně sem něco přidám. Foto

Pá 12:40 A je to tady! Mafioso jsou ve finále!!! A další pecka - do finále postoupily i First School Day!!! A aby toho nebylo málo Ballerinas skončily těsně za postupem do finále na nádherném 7. místě a Litlle Star také postup utekl o jedno místo a obsadily krásné 6. místo! Foto

Pá 11:20 Mafioso a Ballerinas mají svá semifinálová vystoupení za sebou a svoje semifinále odtančila i Adélka Bukačová. Ta do finále nepostoupila a obsadila nádherné 11. místo. Gratulujeme! Na svoje vystoupení se aktuálně připravují minikids.

Pá 11:00 Takže do semifinále postoupili Mafioso, Ballerinas a duo Kvapilová+Lukášková. Foto

Pá 8:50 A máme tu další den. Svá vystoupení už za sebou mají dua Matějková+Romportlová, Machová+Smrčková, Kvapilová+Lukášková a čekáme, jestli někdo nepostoupil. Na svá vystoupení se chystají Mafioso a Ballerinas. Čeká nás dnes také druhé kolo sól dětí, kam postoupila Adélka Bukačová. Foto

Čt 23:10 LATINO GIRLS JSOU MISTRYNĚ SVĚTA!!! Naprosto nečekaný úspěch! CrazyDance se umístil na druhém místě s titulem vícemistr světa. Foto

Čt 20:50 Svoje vystoupení mají za sebou CrazyDance a Latino Girls. CrazyDance soupeřil jen s jednou formací a Latino Girls si vybojovaly postup do finále!!! Foto

Čt 16:40 Kačka Weisserová skončila těsně za postupem do semifinále na 13. místě. Gratulujeme ke krásnému umístění!

ČT 14:00 V juniorské kategorii se utkalo 56 soupeřek. Anička Němčovková skončila na krásném 31. místě a Kačka Weisserová postoupila do 2. kola, kde se utká 23 nejlepších!!! Fotky.

ČT 10:30 Z prvního kola postoupila Adélka Bukačová!!! Valerie Matějková skončila pouhá dvě místa za postupem. Na start se připravují sóla Junior.

ČT 10:00  Naše sóla Childern (Adélka, Valča a Sofie) mají odtancováno. S nervozitou a kluzkým parketem se prali statečně. Obzvláště Valča, která startovala úplně jako první!!!   Fotky

Diskusní téma: Aktuální zpravodajství z MS 2011 Liberc

Datum: 04.11.2011

Vložil: Olda Novotný

Titulek: Neuvěřitelné

Osobně jsme společně s dalšími rodiči v pátečním programu fandili v Liberci a musíme jen smeknout klobouk za předvedené výkony všech.Mimořádné a skvělé.

Vložil: Jiřina Holubová

Titulek: Velká gratulace

Jménem pana starosty Víta Rakušana posílám do Liberce obrovskou gratulaci za nádherné výsledky a velké poděkování za reprezentaci města Kolína. Dík patří všem soutěžícím, ale i Nadě a Vláďovi. Na sobotu zrušil pan starosta veškeré plány ve svém diáři a vyráží do Liberce fandit :-)