LTS Vítkovice v Krkonoších

Letní SPORTOVNÍ a KONDIČNÍ soustředění v Krkonoších

Po roce opět na čerstvý vzduch do hor! Chceme trénovat co nejvíc venku na čerstvém vzduchu, ale máme pronajatou velkou i malou tělocvičnu pro naše taneční řádění! Letos nejsme vázáni přípravou do Maďarska, takže se můžeme věnovat fyzičce, ale i nácviku nových tanečních variací v různých stylech, pilovat techniku i výraz! 

ADRESA: ubytovna škola, Vítkovice 28, 512 38 - prckům prosíme poslat pár pohledů, nebo nám je dát dopředu!

SEZNAM ÚČASTNÍKŮ 1. TURNUSU

SEZNAM ÚČASTNÍKŮ 2. TURNUSU

1. TURNUS: 09.08. 2020 (ráno) - 13.08.2020 (odpoledne) / minikids + nováčci malí i velcí + další tanečníci, kteří si vyberou, nebo budou zažazeni na 1.turnus. Není potřeba se ale obávat, že by všichni trénovali společně - minikids budou mít svůj vlastní režim aktivit, her, sportu i tance a starší tanečníci také svůj režim.

 cena I. turnus 3.000Kč 

II. TURNUS: 13.08. - 18.08.2020 přednostně junior A1, children st. A1, mládež, kluci soutěžní pároví z A2 + zájemci z ostatních týmů, při větším zájmu než je kapacita bude výběr na trenérovi

+ prodloužený pobyt až do 20.08 JUNIOR A1 tým (příprava choreografií) a mladší soutěžní páry (párové minisoustředění, příprava na soutěže)
 
cena II. turnus 3.500Kč
+ doplatek za prodloužený pobyt 1.000Kč
 
SPLATNOST DO KONCE ČERVENCE
 

Vítkovice 2020 - kondiční soustředění + přípravné tréninkové soustředění na novou taneční sezonu. Hlavní náplní bude sport a tanec. Při přízni počasí sport venku. V tělocvičně, kterou máme také pronajatou na celý pobyt, se budeme věnovat všem našem tanečním stylům, nakoukneme i do stylů dalších a zapomínat nebudeme ani na posilování a strečink. Pro případ nepřízně počasí máme pronajatou ještě malou školní tělocvičnu, která nás vloni zachránila. :-)

U školy, kde se bydlí, je řeka, ale je studená, ale našli jsme prima ochotného majitele penzionku, který nechal naše děti za mírný poplatek koupat ve svém bazénu nedaleko naší ubytovny...  Také tam máme k dispozici hřiště, novou trampolínu, žíněnky i airtrack, starší připraví noční bojovku mladším (ta je pro prcky dobrovolná :-) prostě klasické společné letní soustředko.

STRAVA: snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, 2. večeře, pitný režim (vaří paní kuchařky v nedaleké školce a vaří báječně)

 

 

Diskusní téma: Přihlášky LTS Vítkovice

Vítkovice-I.turnus

Dobrý den,prosím o přihlášení Sárky na 1.turnus.
Děkuji Mojžíšková

Vítkovice

Ahoj, prosím o přihlášení Mary na 2. Turnus +prodlouzeni.
Děkuji

Vítkovice - II. turnus

Ahoj, přihlašuji Lukáše na 2. turnus + prodloužení.
Díky Lenka

Simča

Ahoj,
přihlašuji Simču na druhý turnus.
Dík
Jarmila

Vítkovice

Prosím o přihlášení Mii na 1 turnus a kačku B. také na 1 turnus děkuji

Vítkovice

Dobrý den,
prosím o přihlášení Evgeniu na 1. turnus, děkuji

Vítkovice II. turnus

Přihlašuji Viki na soustředění ve Vítkovicích na II. turnus. Děkuji. Pavla Hovorková

Vítkovice

Dobrá den, přihlašuji Zuzku na Vítkovice. Děkuji Vavrušková

Vítkovice

Prosím o přihlášení Eli na 1.turnus.Děkuji Krátká

1.turnus

Ahoj,prosim o přihlášení Elišky na 1.turnus.
Dekuji Vendula

Přidat nový příspěvek