Kačka přihlášena na latinu Deti 2 i Junioři 1
SUT - soutěže sól a duetů
10.09.2033 08:00
NOVÝ ROČNÍK LIGOVÉ SOUTĚŽE SUT
NEJBLIŽŠÍ SUT SOUTĚŽE:
LOUNY hobby: Ročková V.,
AKTUALIZOVANÝ KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ SUT pro rok 2024 |
||
30.3. | Elitery louny - bude upřesněno | |
13.4. | Štětí - HOBBY | |
21.4. | REGION FTM SUT - formace, minimálně B2 a B1, Neratovice | |
28.4. | Osečanský drahoušek - HOBBY | |
4.5. | (PLESOVKY REPUBLIKA - Chrudim ?? ) | |
8.5. | MČR HOBBY - Pardubice | |
11., 12.5. | Říčany - sólo, duo družstva | |
18.5. | MG DANCE CUP - Ostrava | |
8.-9.6. | MČR FTM - při postupu z regionu - Praha (B2, B1) | |
14. - 16.6. | COC liga SUT, Praha |
WEBOVÉ STRÁNKY SVAZU UČITELŮ TANCE: Svaz učitelů tance České republiky | SUT
RANKLIST SUT: Ranklist SUT 2022 | Přihláškový systém na taneční soutěže (prihlaskanasoutez.cz)
HOBBY: Nasbírané body SOLO/DUO HOBBY SUT | Přihláškový systém na taneční soutěže (prihlaskanasoutez.cz)
Tanečník, který chce soutěžit v ligových soutěžích SUT - musí vyplnit registrační formulář, poslat poplatek za startovní licenci (300Kč / licence platná nyní na 1 kalendářní rok) a poslat zdravotní potvrzení od lékaře (formulář na webu SUT), případně vám přijdou odkazy na všechno toto po přihlášení prví soutěže. Na SUT soutěže jezdíte většinou po své ose, minimálně 3x za rok nabídneme našim tanenčíkům společnou cestu.
VŽDY SE PŘED UZÁVĚRKOU PŘIHLÁŠEK NA SOUTĚŽ ZAPISUJTE i na náš web do vzkaznníku, abychom měli o vašich startech přehled!
Přidat nový příspěvek
REPREZNTACE A TŘÍDY
04.11.2022 10:18
REPREZENTACE a TŘÍDY
C TŘÍDA - LA TANCE - JUNIOR
C TŘÍDA - CARIBSKÉ T. JUNIOR
Berber Mikhaella
Burdová Klaudie
Burdová Klaudie
Hovorková Viktorie
Hovorková Viktorie
Machová Elisa Mia
Martínková Veronika
Mashukova...
Celý článek
SOUTĚŽE SÓL a DUETŮ SUT
2024 - BŘEZEN - DUBEN
Ligové soutěže SUT, zápisy startů:
SUT Liga hobby i SPORT LIBEREC, 23.3.: Bělinová K., Dobiášová J., Hannay K., Ježková B., Křečková L., Kubátová E., Maršíková N., Mashukova K., Matějková K., Nesvadbová S., Nowok S., Pyrozok S., Rajtrová A., Roman Ž., Růžičková A., Stará A., Šichová...
2024 - LEDEN - ÚNOR
DANCE TIME GALA - Praha LIGA + vyhlášení ranklistu, 14.1.2024
Antošová Melisa, Bartoníčková Aneta, Bělinová Klára, Hannay Kačka, Herčíková Elena, Ježková Beta, Křečková Laura, Kubátová Eliška, Mashukova Kseniia, Mashukova nasťa, Matějková Kačka, Nesvadbová Sofie, Nguyen Candy, Nguyen...
2023 - listopad a prosinec
MČR ST a LA TANCŮ SUt Lucerna:
Antošová, Bartoníčková, Bělinová, Berber, Burdová, Čepeláková, Dobiášová (D.S.), Hannay, Herčíková, Hovorková, Ježková, Křečková, Kruťová, Kubátová (50% D.S.uhr), Maršíková, Martínková, Mashukova N., Mashukova K., Matějková, Nesvadbová, Netyková,...
2023 - září - říjen
EVIDENCE STARTŮ - září a říjen 2023
SUT liga - Chvaletice
PŘIHLÁŠENI - ZÁPIS PRO EVIDENCI STARTŮ!
Bandasová Ema, Bělinová Klára, Dobiášová Julča, Hannay Kačka, Herčíková Elena, Křečková Laura, Kubátová Eliška, Maršíková Naty, Nesvadnová Sofi, Nowok Sofi,...