2022

 
Doufáme, že bude rok 2022 na zážitky a úspěchy a zážitky štědrý :-) PRVNÍ PŮLKA TEDA BYLA!
 
Czech Open Cup 2022, Praha (SUT, WADF soutěž v Top hotelu Praha,  25. - 26.6.2022




65 medaií ze sóla duetů


STŘÍBRO  a BRONZ z mistrovství Čech v družstvech (Sedláčková, Hovorková, Nguyen)

účast tanečníků z ČR ,Slovenska, Polska, Maďarska


ANETA STARÁ 4-2-5

ELIŠKA KUBÁTOVÁ 4-2-1

ANETA BARTONÍČKOVÁ 0-0-1

RÓZA ŠŤASTNÁ 0-0-1

VERČA MARTÍNKOVÁ 8-2-0

GABČA PÁCALOVÁ 6-1-2

BARČA ŠRÁMKOVÁ 7-8-3

VARJA SHESTOPALOVA 4-4-0

MARY NGUYEN  1-11-5

 
FINÁLE TANEČNÍ SKUPINY ROKU, 03.06.2022, Praha (+ TV natáčení)

CROSSDANCE junior + mládež
Amazonky - youth + junior team 2. místo MČR TSR 2022

.

MČR CDO a kvalifikace na MS IDO, 27.5. Hradec Králové
NOMINACE na MS IDO získaly:
  • ·Tým JUMANJI
  • Karibská sóla: Melisa A., Aneta S., Kačka H., Sofie N., Eliška Kub., Rozálka Š., Aneta Bar.
  • Karibská dua: Aneta S. + Eliška K.
  • Salsa sólo: Melisa A., Aneta S., Rosalie Š., Eliška Kub.
  •  Salsa duo: Melisa A. + Kateřina H., Aneta S + Eliška Kub, Rosalie Š + Aneta B.

NOMINACE na MS IDO získaly:

  • Tým HUNGER GAMES
  • Karibská sóla: Verča Martínková a Naty S., Bára Š., Gabča P., Klaudie B., Beata J.
  • Karibská dua: Mary N. + Bára Š., Viki H. + Naty R.
  • Salsa sólo: Veronika M., Bára Š., Mary N. a Klaudie B.
  • Salsa duo: Verča M. + Gabča P., Viki H. + Naty R., Mary Nguyen + Barča Š., Klaudi B. + Bety J.
 
NEJÚSPĚŠNĚŠJÍ SÓLISTKY: Veronika Martínková, Melisa Antošová
21.05.2022 MČR DRUŽSTEV SUT, Ostrava

MČR DRUŽSTEV junioři - latinské tance (ze 14 týmů)

MISTŘI ČR: Viktorie Hovorková + Natálie Sedláčková + Mary Nguyen

I. VICEMISTŘI ČR: Barbora Šrámková + Gabriela Pácalová + Veronika Martínková

 II. VICEMISTŘI ČR: Klaudie Burdová + Varvara Shestopalova + Beata Ježková


MČR DRUŽSTEV děti - latinské tance (ze 7 týmů)

MISTŘI ČR: Rosalie Šťastná + Aneta Stará + Eliška Kubátov

I. VÍCEMISTŘI ČR: Kateřina Ann Hannay + Anna Víšková + Melisa Antošová

 

 


MČR DRUŽSTEV děti - caribské tance ( ze 12 družstev)

MISTŘI ČR: Rosálie Šťastná + Aneta Stará + Eliška Kubátov

I VICEMISTŘI ČR: Terezie Zítková + Sofie Nesvadbova + Viktorie Žďárská

II VICEMISTŘI ČR: Kateřina Ann Hannay + Anna Víšková + Melisa Antošová


MČR DRUŽSTEV junioři - caribské tance ( ze 12 družstev)

I. VICEMISTŘI ČR: Barbora Šrámková + Gabriela Pácalová + Veronika Martínková

II VICEMISTŘI ČR: Viktorie Hovorková + Natálie Sedláčková + Mary Nguyen

 

.

21.05. MG Dance Cup, Ostrava


DĚTI: 

Anetka Stará: 7-4-2

Eliška Kubátová: 7-0-0

Sofinka Nesvadbová: 6-0-2 

Meli Antošová: 1-3-3


hobby děti: Candyy: 7-0-0
hobby junior:Filip Švanda: 2-3-1

JUNIOŘI:

Mary Nguyen: 7-3-3

Bára Šrámková: 7-3-1

Varja Shestopalova: 4-1-0

Naty Rumlenová: 3-1-3

Verča Martínková: 2-7-1

.

 
MĆR HOBBY DANCE SUT, Pardubice (8.5.2022)

Melisa Antošová: 1x STŘÍBRO, 3x BRONZ

.

MISTROVSTVÍ EVROPY WADF  - 28. a 29.4. 2022, Varšava / 120 medailí pro Cross 
DĚTI: 29 medailí 

Aneta Stará, Eliška Kubátová, Melisa Antošová, Varvara Shestopalová, Kseniia Mashukova, Rosalie šťastná, Aneta Bartoníčková, Eliška Krátká, Kateřina Ann Hannay, Anna Víšková


MINIKIDS: 4 medaile
Štěpánka Krátká
JUNIOŘI: 68 medailí

JUN I: Barbora Šrámková, Ngoc Ha Nguyen, Klaudie Burdová, Beata Ježková, Filip Švanda, Pavel Čírtek

JUN II: Veronika Martínková, Gabriela Pácalová, Natálie Rumlenová, Voktorie Hovorková, Nikola Čepeláková, Linda Dinh, Natálie Sedláčková, Ondra Cimický, Jakub Drahorád, Tomáš Scholze
MLÁDEŽ:17 medailí


Kvapilová, Klímová, Lodlová, Brožová

MASTERS: 3 medaile
Hannay, Dědičová




 

.

23.04.2022 TANEČNÍ SKUPINA ROKU - MISTROVSTVÍ ČECH, Praha
Amazonky - dospělí, profi latino and couple 3. místo a postup na MČR

.

ONLINE WDL LIGA WADF, mezinárodní online soutěž 9. a 10.4.2022

DĚTI

Anetka Stará: 13- 3 - 0

Eliška Kubátová: 8-1-1

Meli Antošová: 3-3-1

JUNIOR

Barča Šrámková: 9-5-2

Mary Nguyen: 7-6-3-

Verča Martínková: 7-2-1

MLÁDEŽ
Naty Krupičková: 4-0-0

MINIKIDS
Štěpánka Krátká 1-0-0

 

 
26.3. SUT soutěž, Říčany

KATEGORIE DĚTI
 

CrossDance Kolín

KATEGORIE JUNIOR, MLÁDEŽ
Rosálie Šťastná: 5-2-0
Aneta Stará: 2-3-2
Michala Vondrová: 0-1-0, 1F
Natálie Sedláčková: 9-1-0
Viktorie Hovorková: 3-6-3
Natálie Krupičková: 2-1-2

.

23.3.2022 - okresní kolo soutěže ZUŠ, Čelákovice
MILION SNŮ
Zlaté pásMo a návrh na postup
dětský a juniorksý tým na cestě do Čelákovic, ZUŠ FOLKLORIKA  JUNIOR TÝM - stříbrné pásno
JUNIOR TRIO - bronzové pásmo
Mary Nguyen sólo - stříbrné pásmo

.

19.3. Plzeň - TANEČNÍ SKUPINA ROKU, regionální kolo AMAZONKY

.

12.3. Louny, Soutěž O CHMELOVÝ VĚNEC, ligová soutěž SUT...
Mary Nguyen - 8-1-2
Bára Šrámková - 7-0-2
Verča Martínková - 2-0-1
Naty Sedláčková - 1-5-1
Naty Krupičková: 3-1-2
Hobby medailisté: Laura Netyková, Tomáš Scholze 
Sofie Nesvadbová: 6-1-1, Anet Bartoníčková: 4-2-2
Róza Šťastná: 4-2-2, 
Káťa Hannay: 1-4-2, Ani Víšková: 1-4-2,
Terka Zítková: 1-0-1, Viki Žďárská: 0-1-2
Eli Krátká: 0-0-1, Štěpánka Krátká: 1-0-0
Hobby medailisté: Štěpánka Krátká, Terka Zítková

.

4. - 5. března soustředění children a A junior A

.

VYHLAŠOVÁNÍ TANEČNÍKŮ ROKU 2021 - kolínská radnice  23.2.2022
DĚTI: Stará, Hannay, Antošová
MINI: Krátká
JUNIOR I: Nguyen, Martínková, Šrámková
JUNIOR II: Pácalová, Sedláčková, Klímová
MLÁDEŽ: Kvapilová, Kučerová
SKOKAN atd.: Šťastná, Žďárská, Netyková, Švanda
.
VYHLAŠOVÁNÍ ANKETY SPORTOVEC KOLÍNSKA, městské divadlo Kolín, 22.2.2022
MLÁDEŽ TÝM: 1. místo
ALŽBĚTA KVAPILOVÁ: 5. místo
JUNIOR TÝM: 2. místo
BARBORA ŠRÁMKOVÁ: 3. místo

.

31.1.2022 - PŘEDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ - CrossDance / ZUŠ Folkorika 

.

Chvaletické Ečko, sólo a duo soutěž SUT, 30.1.2022


Bára Šrámková: 9-2-1
Mary Nguyen: 6-1-1
Kačka Hannay (v jun): 0-4-0

.

MOVEMENT LAB - tanenčí workshopy S MEZINÁRODNÍMI LEKTORY 15.1., 22.1. a 29.1.2022


+ workshop s youtuberkou Andy


 

 
Barbora Smíšková, Adrianna Patlaszynská, Kristina Tukan, Kuba Dvořák, Anna Tomková, Vika Kozáková, Tian Cehic 

.

Dance Time Gala Cup SUT, 9.1.2022 (pohárová soutěž)
  • Eliška Kubátová (děti I): 9x -1x-0
  • Sofi Nesvadbová (děti I): 3x- 1x- 0
  • Anet Stará (děti II): 6-3-2, 1F
  • Roza Šťastná (děti II): 3-2-2
  • Kačka Hannay (děti II): 2-2-1, 1F
  • Bára Šrámková: 9-3-1, F
  • Mary Nguyen: 5-6-4, 3F
  • Naty Rumlenová: 5-4-4