CrossDance Show je za námi FOTO

Kdo neviděl, o mnoho přišel. Celovečerní program tanečního klubu stál všechny mnoho úsilí a tvrdé dřiny - ale STÁLO TO ZA TO... :-))

Více později, jdu spát...

 

Jelikož jsem nafotil 1200 fotografií, tak jsme to nejdřív promazali. No na 600 a to budu stejně upravovat dva dny, takže zatím malá ochutnávka: fotogalerie

 

Tak jsou tu další fotografie. Jsou z generálky a najdete je v CrossGallery třeba tady. Prosím Jůlinku o postupné přiřazení fotografií k jednotlivým tanečníkům, děkuji.

 

A další nářez fotografií je z první poloviny představení.

A konečně i z druhé poloviny představení.

 

A video bude taky trvat delší dobu (točili jsme na dvě kamery a Naďa bude dělat sestřih), ale pár jednohubek (spíš chlebíčků) dám na youtube, tak se kochejte: Kabaret, 15 Angeles, Já tak rád trsám, trsám. A když se na YouTube zaregistrujete, tak můžete dávat vystoupením hodnocení a zvýraznit tak naše videa mezi ostatními :-)

Diskusní téma: CrossDance Show je za námi

Latinotéka

Dobrý den,
musím Vám všem poděkovat za PŘEKRÁSNÝ čtvrteční večer. Přeji Vám všem hodně úspěchů, zdraví a všeho nej... do nového roku.

Latinotéka

Někdo si řekne:Dyť je to jen tancování,tancovat umí každý....ale málo lidí si asi umí představit,co do toho ti tanečníci vkládají.Už jenom jak dřou je obdivuhodné.Bylo to skvělé a těším se na další představení!

Latinotéka


Moc se nám to líbilo. Velký dík Nadě, Vláďovi, Honzovi i všem ostatním za jejich práci ppři přípravě a dětem za úžasný zážitek, který nám poskytly.

Latinotéka

Chci poděkovat trenérům Nadě, Vláďovi,Renatě a Honzovi za jejich píli, obětavost a pevné nervy na přípravě našeho vystoupení:-) Měla jsem sice trému ale překousla jsem to díky Vám. Byl to moc hezký večer a ještě jednou Vám moooooooooooooc DĚKUJU:-)))))

Latinotéka

Dobrý den, dovolte mi napsat Vám pár řádků.
Na Vaše vystoupení do divadla mě pozval můj synovec Jirka Vácha a já mu musím velice poděkovat.Byl to krásný zážitek. Nedá se jedním slovem vyjádřit jak úžasní jste všichni byli. Už vím proč to Jirku tak moc baví a proč je tak rád mezi Vámi. Jste bezva parta.
Moc jsme si užali tanečků , ale také vtipné zábavy a za to Vám patří dík. Všichni co jsme tam jen seděli a koukali co všechno dovedete, jsme ocenili vaši dřinu a nasazení. Můžete být na sebe právem pyšní.
Vám i vašim trenérům přeji mnoho tanečních úspěchů a krásné vénoce...

Kolínský deník

Tak chci jen oznámit, že jsme v novinách, kdo si je nestihl koupit, tak sem dám alespoň odkaz na internetovou podobu článku. Jsou tak sice chyby v údajích, ale to nepřísluší řešit mně:P......https://kolinsky.denik.cz/kultura_region/kolin_crossdance20081212.html

Re: Kolínský deník

Fíhaaa - hlavně ta škola, to mě bude stát hodně sil napravit! :-)

představení

Hezký večer, nevím, jak bych co nejlépe pochválila včerejší vystoupení. Moc jsem si to užívala, obdivovala jsem kromě tanečníků, a dobrých nápadů i osvětlení, kostýmy, originální kartičky s programem......Mělo to opravdu vysokou úroveň, bylo to zábavné, bezvadně zorganizované. Myslím si, že mají naše děti / i my rodiče/ opravdu velkou kliku, že mohou být toho všeho součástí.

Den poté....

Zdravím všechny,
je pravda co se tady už psalo, že děti jsou šikovné a dospělí, co s nimi trénují úžasní. Na včerejšek jsem se moc těšila a bylo to opravdu skvělé. Míša byl tak šťastný, že celou cestu domů mluvil jenom o tom jak kdo a co...a já, protože jsem byla v zákulisí, jsem věděla o čem mluví.... Viděla jsem nervozitu a radost i zklamání z nepovedeného (kterého bych si jako laik v obecenstvu VŮBEC nevšimla) a pomáhala jsem s rychlými převleky Míše M. a Terce V. a pak jsme s hrůzou trnuli, jestli Terezce ty špatně zapnutý šaty spadnou nebo jestli vydrží..... Viděla jsem některá představení z pohledu jiného než většina rodičů a rozhodně bych neměnila, protože jsem si užila i ty emoce ze zákulisí.
Dětičky jsou fakt skvělé a je jasný, že jak se rozrostla parta dětí, nemají to s nimi dospělí jednoduché, ale děcka to baví. To je na první pohled vidět. Přeji proto tanečním dospělákům N+H+L+R hodně sil do dalších hodin s našimi dětmi a děkuji za všechno, co pro ně a pro nás děláte.
Hodně úspěchů Vám i dětem Jana Vyhlídalová

Paráda

Musím se také přidat. Jedním slovem paráda. VŠEM velký dík za nádherný večer, za vším je vidět spousta práce všech, ale myslím, že výsledek stál za to a řekla bych, že si to užili nejenom rodiče a příbuzní, ale i samotní tanečníci.
Každý půlrok je vidět zlepšení a laťka už je dost vysoko, jsem zvědavá na letní latinotéku.

Přidat nový příspěvek