Dobrý den,
Míša přihlášena sólo vše děti 2 a jun1 .
Děkuji Vondrová
SUT - soutěže sól a duetů
10.09.4024 08:00
NOVÝ ROČNÍK LIGOVÉ SOUTĚŽE SUT
NEJBLIŽŠÍ SUT SOUTĚŽE:
28.4. Osečanský drahoušek HOBBY SUT
AKTUALIZOVANÝ KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ SUT pro rok 2024 |
||
21.4. | REGION FTM SUT - formace, minimálně B2 a B1, Neratovice | |
28.4. | Osečanský drahoušek - HOBBY | |
4.5. | (PLESOVKY REPUBLIKA - Chrudim ?? ) | |
8.5. | MČR HOBBY - Pardubice | |
11., 12.5. | Říčany - sólo, duo družstva | |
18.5. | MG DANCE CUP - Ostrava | |
8.-9.6. | MČR FTM - při postupu z regionu - Praha (B2, B1) | |
14. - 16.6. | COC liga SUT, Praha |
WEBOVÉ STRÁNKY SVAZU UČITELŮ TANCE: Svaz učitelů tance České republiky | SUT
RANKLIST SUT: Ranklist SUT 2022 | Přihláškový systém na taneční soutěže (prihlaskanasoutez.cz)
HOBBY: Nasbírané body SOLO/DUO HOBBY SUT | Přihláškový systém na taneční soutěže (prihlaskanasoutez.cz)
Tanečník, který chce soutěžit v ligových soutěžích SUT - musí vyplnit registrační formulář, poslat poplatek za startovní licenci (300Kč / licence platná nyní na 1 kalendářní rok) a poslat zdravotní potvrzení od lékaře (formulář na webu SUT), případně vám přijdou odkazy na všechno toto po přihlášení prví soutěže. Na SUT soutěže jezdíte většinou po své ose, minimálně 3x za rok nabídneme našim tanenčíkům společnou cestu.
VŽDY SE PŘED UZÁVĚRKOU PŘIHLÁŠEK NA SOUTĚŽ ZAPISUJTE i na náš web do vzkaznníku, abychom měli o vašich startech přehled!
Diskusní téma: SUT - soutěže sól a duetů
Datum: 28.04.2024
Titulek: Říčanské taneční jaro
Datum: 22.04.2024
Titulek: MČR Hobby - Pardubice
Dobrý den, Kamča je přihlášená do Pardubic - Děti 2 (Sa,Ch,R,J).
K. Švimberský
Datum: 19.04.2024
Titulek: MČR Hobby -Pardubice
Dobrý den, Terezka má příhlášeno Jun. hobby Latinu. 8.5. Děkuji Zítková
Přidat nový příspěvek
REPREZNTACE A TŘÍDY
04.11.2022 10:18
REPREZENTACE a TŘÍDY
C TŘÍDA - LA TANCE - JUNIOR
C TŘÍDA - CARIBSKÉ T. JUNIOR
Berber Mikhaella
Burdová Klaudie
Burdová Klaudie
Hovorková Viktorie
Hovorková Viktorie
Machová Elisa Mia
Martínková Veronika
Mashukova...
Celý článek
SOUTĚŽE SÓL a DUETŮ SUT
SUT Přelouč, 15.10.
15.10. O PŘELOUČSKOU VĚŽ
Na soutěži v Přelouči nás reprezentovali:
DĚTI: Bandasová Ema, Bartoníčková Aneta, Bělinová Klára, Čiráková Sofi, Dobiášová Julie, Herčíková Elen, Hodonská Jana, Krátká Eli, Krátká Štěpa, Kubátová Eliška, Matějková Kačka, Moreno Francesca,...
Praha Žofín, 2.10.2022
2.10. DANCE TIME CUP, ŽOFÍN - Praha
Na soutěži v Praze nás reprezentovaly v kategorie DĚTI: Antošová Melisa, Bartoníčková Aneta, Dobiášová Julča, Hannay Káťa, Krátká Eliška, Krátká Štěpánka, Kubátová Eliška, Lacková Anežka, Nesvadbová Sofie, Nguyen Candy, Nowok Sofie,...
Chvaletice 11.9.
11.09.2022 - Chvaletice / Na soutěži ve Chvaleticích nás reprezentovali:
DĚTI: Antošová Melisa, Bartoníčková Aneta, Dobiášová Jůlie, Hannay Kateřina Ann, Krátká Eliška, Krátká Štěpánka, Kubátová Eliška, Lacková Anežka, Nesvadbová Sofie, Nguyen Candy, Rajtrová Amélie,...
Pardubice 3.9.2022
Na taneční soutěži SUT v Pardubicích nás reprezentovali tito tanečníci:
Děti:
Bartoníčková Aneta, Dobiášová Jůlie, Krátkých Eliška a Štěpa, Nesvadbová Sofie, Nguyen Candy, Vitoušová Julie, Vondrová Michala, Zítková Tereza,
Junioři:
Ježková Beata, Martínková Veronika, Nguyen Mary,...