Jednotlivci

Tanečnice TK CrossDance 2016 Tanečníci TK CrossDance 2016

A

    Andrlová Barbora

    Antošová Melisa

    Antošová Tereza

B

    Bartoníčková Aneta

    Bělková Katarína

    Benešová Klára

    Berber Michaela

    Brožová Anna

    Brožová Karolína

    Bukačová Adéla

    Bulíčková Barbora

    Burdová Klaudie

  C

    Čechová Markéta

    Čepeláková Nikola

     Čížková Karolína

D

    Darebná Darina

    Dekiská Sára

E

F

    Faltysová Beata

G

    Greková Nikoleta

    Grumlová Simona

H

    Hannay Kateřina Ann

    Heroutová Ella

    Holubová Karolína

    Hoffmannová Markéta

    Honcová Kristýna

    Humlíčková Nela

CH

    Chloupková Natálie

    Chmelíčková Ema

I

J

    Janásková Anna

     Jedlánková Markéta

    Jíchová Valérie

    Jirková Daniela

K

    Karpíšková Tereza

    Klímová Luisa

    Krásná Denisa

    Krásná Nela

    Krátká Eliška

    Krtilová Tereza

    Krtilová Vendula

    Krupičková Natálie

    Kubátová Eliška

    Kučerová Luciana (konzervatoř TCP Praha)

    Kvapilová Alžběta

L

    Lázňovská Lída

    Lodlová Amálie

M

    Machová Elisa Mia

    Martínková Veronika

    Matějková Valérie (konzervatoř TCP Praha)

    Melezínková Marika

    Michnevyč Aneta (konzervatoř TCP Praha)

    Miková Daniela

N

    Nemčoková Anna

    Neumannová Oldřiška (konzervatoř TCP Praha)

    Nespěchalová Natálie (konzervatoř TCP Praha)

    Nezbedová Michaela

    Nezbedová Lucie

     Nguyen Ngoc Ha (Mary)

    Nguyen Van Anh (Candy)

    Nováková Klára

    Novotná Ema

 O

    Olivová Viktorie

P

    Pácalová Gabriela

    Páslerová Andrea

    Petříčková Tereza

    Pudilová Nela

R

    Rajtrová Amélie

    Richterová Daniela

    Richterová Karolína

    Romportlová Natálie

 S

    Sedláčková Natálie

    Sedláčková Viktorie

    Semeráková Nikol

    Simonová Anežka

    Simonová Medea

    Sněžíková Anežka

    Sochorová Natálie

    Soukupová Johana

   (Syřínková Adéla)

    Ščadej Viktorie

    Šedivá Nela

    Šellenbergová Adéla

     Šimíčková Natálie (aktuálně v zahr.)

     Šimíčková Nikola  (aktuálně v zahr.) 

    Špinková Vanessa

    Šrámková Barbora

    Šťastná Rosalie

    Štolbová Andrea

    Šturmová Natálie

    Šarvašová Adéla

T

    Teplá Nela

U

    Ulrichová Martina

V

    Vavrušková Zuzana

    Víšková Anna

    Víšková Kateřina

    Vlčková Kristýna

    Vokřálová Eliška

    Vorlíčková Martina

Z

    Závorková Adéla

    Zímová Zuzana

    Zajíčková Karolína

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A

B

    Broža Jan

C

    Cimický Ondra

D

    Ditrich Lukáš

    Drahorád Jakub

    Dudek Daniel

    Dudek Jan

E

F

G

H

CH

I

J

    Joukl Robert

K

    Kahovec Šimon

    Kubeš Jaroslav

L

    Lázňovský Lukáš

M

N   

O

P

    Provazník Michal

R

     Ryba Matěj

S

    Scholze David

    Scholze Tomáš

    Špringl Filip

    Švanda Filip

    Ščadej Eduard

T

U

    Ulrich Vít

V

    Volný Jakub

Z

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednotlivci

NGUYEN VAN ANH CANDY

VÝSLEDKY A ÚSPĚCHY Candy v ROCE 2018 2018 – Národní šampionát WADF, Jablonec, sólové úspěchy: 1x ZLATO, 1x BRONZ
>

Tanečníci

DAVID SCHOLZE

David Scholze (2002)   - párové tance LA - párové formace
>

FILIP ŠVANDA

Filip Švanda (2009) - týmový i sólový tanec (karibský styl)  
>

JAN DUDEK

Jan Dudek párový tanec (formace)  
>

VÍTEK ULRICH

Vítek Ulrich (2002) - párové tance LA, ST (nejvyšší dosažená třída JUN I C lat) - párové formace - synchro dance (tým, duo)
>

LUKÁŠ DITRICH

Lukáš Ditrich (2002) - párové tance LA, ST, nejvyšší dosažená třída JUN I C lat - párové formace - synchro dance
>