Jednotlivci

TANEČNÍCI CrossDance - ŠKOLNÍ ROK 2018 - 2019

A

    Andrlová Barbora

    Antošová Melisa

    Antošová Tereza

B

    Bartoníčková Aneta

    Bašista Jiří

    Bělková Katarína

    Benešová Klára

    Berber Michaela

    Brožová Anna

    Broža Jan

    Brožová Karolína

    Bukačová Adéla

    Bulíčková Barbora

    Burdová Klaudie

  C

    Čechová Markéta

    Čepeláková Nikola

    Cimický Ondra

    Čírtek Pavel

     Čížková Karolína

D

    Darebná Darina

    Dědičová Barbora

    Dekiská Sára

    Ditrich Lukáš

    Dobiášová Jůlie

    Drahorád Jakub

    Dudek Daniel

    Dudek Jan

    Dvořáková Vanesa 

E

F

    Faltysová Beata

    Fialová Jaroslava

G

    Greková Nikoleta

    Grumlová Simona

H

    Hannay Kateřina Ann

    Heroutová Ella

    Holubová Karolína

    Hoffmannová Markéta

    Honcová Kristýna

CH

    Chloupková Natálie

    Chmelíčková Ema

I

J

     Janásková Anna

     Jedlánková Markéta

    Jíchová Valérie

    Jirková Daniela

    Joukl Robert

K

    Kahovec Šimon

    Karpíšková Tereza

    Klímová Luisa

    Krásná Denisa

    Krásná Nela

    Krátká Eliška

    Krtilová Tereza

    Krtilová Vendula

    Krupičková Natálie

    Kubátová Eliška

    Kubeš Jaroslav

    Kučerová Luciana (konzervatoř TCP Praha)

    Kvapilová Alžběta

L

    Lacková Anežka

    Lázňovská Lída

    Lázňovský Lukáš

    Lodlová Amálie

M

    Machová Elisa Mia

    Martínková Veronika

    Matějková Valérie (konzervatoř TCP Praha)

    Melezínková Marika

    Miková Daniela

N

    Nechvátalová Denisa

    Nemčoková Anna

    Neumannová Oldřiška (konzervatoř TCP Praha)

    Nespěchalová Natálie (konzervatoř TCP Praha)

    Nezbedová Michaela

    Nezbedová Lucie

     Nguyen Ngoc Ha (Mary)

    Nguyen Van Anh (Candy)

    Nováková Klára

    Novotná Ema

    Nowok Sofia

 O

    Olivová Viktorie

P

    Pácalová Gabriela

    Páslerová Andrea

    Petříčková Tereza

    Pokorná Adriana

    Provazník Michal

R

    Rajtrová Amélie

    Roman Evgenia

    Romportlová Natálie    (Konzervatoř Duncan Centrum Praha)

    Rumlenová Natálie

    Ryba Matěj

S

    Sedláčková Natálie

    Sedláčková Viktorie

    Semeráková Nikol

    Simon Damián

    Simonová Anežka

    Simonová Medea

    Scholze David

    Scholze Tomáš

    Sněžíková Anežka

    Sochorová Natálie

    Soukupová Johana

    Stará Aneta

    Ščadej Viktorie

    Šedivá Nela

    Šellenbergová Adéla

    Šimíčková Natálie (aktuálně v zahr.)

    Šimíová Nikola  (aktuálně v zahr.) 

    Špinková Vanessa

    Šrankotová Justýna

    Šrámková Barbora

    Šťastná Rosalie

    Štolbová Andrea

    Šturmová Natálie

    Švanda Filip

    Švimberská Kamila

T

    Teplá Nela

U

    Ulrich Vít

    Ulrichová Martina

V

    Váchová Adéla

    Vavrušková Zuzana

    Víšková Anna

    Víšková Kateřina

    Vlčková Kristýna

    Vokřálová Eliška

    Volný Jakub

    Vorlíčková Martina

Z

    Zábojová Dorka

    Závorková Adéla

    Zímová Zuzana

    Zajíčková Karolína

 

Jednotlivci

NGUYEN VAN ANH CANDY

VÝSLEDKY A ÚSPĚCHY Candy v ROCE 2018 2018 – Národní šampionát WADF, Jablonec, sólové úspěchy: 1x ZLATO, 1x BRONZ
>

Tanečníci

DAVID SCHOLZE

David Scholze (2002)   - párové tance LA - párové formace
>

FILIP ŠVANDA

Filip Švanda (2009) - týmový i sólový tanec (karibský styl)  
>

JAN DUDEK

Jan Dudek párový tanec (formace)  
>

VÍTEK ULRICH

Vítek Ulrich (2002) - párové tance LA, ST (nejvyšší dosažená třída JUN I C lat) - párové formace - synchro dance (tým, duo)
>

LUKÁŠ DITRICH

Lukáš Ditrich (2002) - párové tance LA, ST, nejvyšší dosažená třída JUN I C lat - párové formace - synchro dance
>