Jednotlivci

TANEČNÍCI CrossDance - aktualizováno jaro 2020

A

    Andrlová Barbora

    Antošová Melisa

    Antošová Tereza

B

    Babčanová Ema

    Bartoníčková Aneta

    Bašista Jiří

    Bělková Kateřina

    Benešová Klára

    Berber Michaela

    Brožová Karolína

    Burdová Klaudie

  C

    Čechová Markéta

    Čepeláková Nikola

    Černá Kristýna

    Cimický Ondra

    Čírtek Pavel

    Čížková Karolína

D

    Dědičová Barbora

    Dekiská Sára

    Dobiášová Jůlie

    Drahorád Jakub

E

F

    Fialová Jaroslava

    Fridrichová Nela

G

    Greková Nikoleta

    Grumlová Simona

H

    Hannay Kateřina Ann

    Heroutová Ella

    Hodonská Jana

    Holubová Karolína

    Hovorková Viktorie

    Hroudová Zoe

CH

    Chloupková Natálie

    Chmelíčková Ema

    Chocholová Adéla

I

J

    Janásková Anna

    Jelínková Lucie

    Jíchová Valérie    

    Jirková Daniela

K

   Karpíšková Tereza

   Klímová Luisa

    Kmochová Eliška

    Kopečková Vanesa

    Krásná Denisa

    Krásná Nela

    Krátká Eliška

    Krátký Vašek

    Kruťová Karolína

    Krupičková Natálie

    Křečková Laura

    Kubátová Eliška

    Kubrová Aneta

    Kučerová Luciana

    Kvapilová Alžběta

    Lacková Anežka

    Lázňovská Lídia

    Lázňovský Lukáš

    Lodlová Amálie

    Loudová Natálie

M

    Machová Elisa Mia

    Martínková Veronika

    Matějková Valérie (konzervatoř TCP Praha)

    Miková Daniela

    Mojžíšková Sára

    Moravcová Eliška

N

    Nemčoková Anna

    Neumannová Oldřiška (konzervatoř TCP Praha)

    Nesvadbová Sofie

    Nezbedová Michaela

    Nezbedová Lucie

     Nguyen Ngoc Ha (Mary)

    Nguyen Van Anh (Candy)

    Nowok Sofia

 O

    Olivová ViktorieP

    Pácalová Gabriela

    Pavlů Johanka

    Pelčová Nikol

    Petříčková Tereza

    Provazník Michal

R

    Rajtrová Amélie

    Roman Evgenia

    Romportlová Natálie    

    Rumlenová Natálie

    Růžičková Anna

    Ryba Matěj

S

    Sedláčková Natálie

    Semeráková Nikol   

    Simon Damián

    Simonová Anežka

    Simonová Medea

    Scholze David

    Scholze Tomáš

    Skopalová Olga

    Sochorová Natálie

    Stará Aneta

    Stejskalová Emma

    Svobodová Etela

    Synková Karolína

    Šandová Anna

    Ščadej Viktorie

    Šedivá Nela

    Šellenbergová Adéla

    Šimíčková Natálie (aktuálně v zahr. - Indie)

    Šímíčková Nikola (aktuálně v zahr. - Indie)

    Špinková Vanesa

    Šrámková Barbora

    Šrámková Natálie

    Šťastná Rosalie

    Šturmová Natálie

    Švanda Filip

    Švimberská Kamila

T

    Teplná Nela

    Tichoj Alina

U

    Urbanová Sofie

    Ulrich Vítek

    Ulrichová Martina

V

    Václavková Nela

    Váchová Adéla

    Váchová Veronika 

    Vavřická Ráchel

    Vavrušková Zuzana

    Víšková Anna

    Víšková Kateřina

    Vlčková Kristýna

    Vočadlová Natálie

    Volný Jakub    

    Volný Vašek

    Vondrová Michaela

    Vorlíčková Martina

Z

    Závorková Adéla

    Zímová Zuzana

    Zajíčková Karolína

    Zítková Terezie

    Zittová Nela

    Žďárská Viktorie

 

Jednotlivci

Barbora Šrámková

Barbora Šrámková (2009) - karibský tanec, LA tanec, contemporary - zvládnuté akrobatické prvky: přemet vpřed, přemet vzad, arab   2019 - HOUSLISTKA - LA sólo juveniles / MS WADF Liberec  2019 - VOJANDY - LA duo juveniles (Šrámková + Nguyen) / MS WADF Liberec     ...
>

VERONIKA MARTÍNKOVÁ

Veronika Martínková (2008) - karibský tanec, LA tanec, contemporary - zvládnuté akrobatické prvky: arab, šprajcka   2020 - WAVE - contemporary sólo (první contemporary) 2019 - PRIMAVERA - caribské sólo juveniles 2019 - MEXICAN GIRL - LA sólo juveniles 2018 - FLAMINGO - caribské sólo...
>

NATÁLIE ROMPORTLOVÁ

Natálie Romportlová (2002)   - párový tanec LA, ST - nejvyšší dosažená třída JUN I C lat - párové formace - dívčí týmy (karibský styl, synchro dance) - sólové tance (LA, karibik, synchro)
>

ALŽBĚTA KVAPILOVÁ

Alžběta Kvapilová (2005) - karibský tanec, LA tanec, contemporary - zvládnuté akrobatické prvky: přemet vpřed a vzad, arab, šprajcka 2019 - CAPITAN AMERICA - caribské sólo / ME WADF Moskva 2018 - KRÁL POPU -  caribské soól junior / MS WADF, Liberec  2018 - 2FACES - contemporary sólo...
>

LUISA KLÍMOVÁ

Luisa Klímová (2006) - dívčí týmy (karibský styl) - sóla a dueta v karibském stylu - párový tanec a párové formace  
>

LUCIANA KUČEROVÁ

Luciana Kučerová (2005) - párový tanec LA, ST (nejvyšší dosažená třída Jun I C lat) - párové formace - dívčí týmy (karibský styl, synchro) - sólové tance (LA, i karibik) - od školního roku 2016/2017 studentkou tan. konzervatoře TCP v Praze
>

GABRIELA PÁCALOVÁ

Gabriela Pácalová (2007) - karibský tanec, LA tanec, contemporary - zvládnuté akrobatické prvky přemet vpřed i vzad, arab, šprajcka 2019 -  HELL GIRL - Gabriela Pácalová (car. sólo) / MS WADF Liberec 2019
>

MARY NGUYEN

Mary Nguyen (2008) - karibský tanec, LA tanec, contemporary - zvládnuté akrobatické prvky: přemet vpřed, přemet vzad, arab 2019 - VOJANDY (LA duo juveniles Nguyen + Šrámková) / MS WADF Liberec 2019 - HELIUM (contemporary sólo juveniles) /  MS WADF Liberec 2019 - BOUŘKOVÝ MRAK (caribské...
>

Melisa Antošová

Melisa Antošová (2011)  - karibský tanec, LA tanec, contemporary - zvládnutá akrobacie: přemet vpřed, přemet vzad, arab   2020 - TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ Antošová + Heroutová (car. duo juveniles) / ME WADF Moskva 2019 - NEBOJÁCNÝ HAVRAN Melisa Antošová (car. sólo minikids) / MS WADF...
>

ELLA HEROUTOVÁ

Ella Heroutová (2010) - karibský tanec, LA tanec, contemporary - zvládnuté akribatické prvky: přemet vpřed, vzad, arab, blecha z místa 2020 - TAJNÝ ŽIVOT MALZÍČKŮ Antošová + Heroutová (car. duo juveniles) / ME WADF Moskva  2019 - NETOPÝŘI - M. Antošová + E. Heroutová (caribbean juveniles) / ME...
>

Tanečníci

FILIP ŠVANDA

Filip Švanda (2009) - týmový i sólový tanec (karibský styl)  
>