Týmy

Taneční klub CrossDance připravuje každoročně moho párových formací a dívčích týmů a sól a duetů nejen na vystoupení, ale na mnohé soutěže v rámci ČR i v zahraničí. Již mnoho let se účastní MČR párových formací dětí a juniorů pod hlavičkou SUT, od roku 2011 také MČR - ME a MS pod hlavičkou CDO, která se zaměřuje na speciální párové tance a latinoshow v karibských stylech. A od roku 2013 soutěžíme také pod hlavičkou mezinárodní taneční organizace WADF - které snoubí dohromady soutěže v mnoha disicplínách.

 

  Mezinárodní úspěchy 2018:

9x ZLATO ME WADF Moskva - Zrození Fénixe (děti), Paparazzi (děti), Piráti (děti), Tahiti dream (junior), Šelmy (junior), Show must go on (junior), Kovbojky (junior), Slečinky ze Stepfordu (junior), Celebrity Show (junior)

4x STŘÍBRO ME WADF Moskva - Madagaskar (děti), Lví král (junior), Bang Bang (junior), Mytserious Jungle (mixed age)

2x BRONZ ME WADF Moskva - Píseň šamana (děti), Šeherezády (junior)

Týmy 2018

BANG BANG

JUNIORSKÁ PÁROVÁ FORMACE STARŠÍ (all style - LA + caribik) Týmové složení: Vítek Ulrich + Natálie Romportlová Filip Špringl + Adéla Závorková Jakub Navrátil + Adéla Bukačová Robert Joukl + Andrea Štolbová David Scholze + Martina...
>

MATRIX

LAT TÝM ST. JUNIOR (po Its Show Time): Matrix nebo Piti Piti Pa Příprava: během tréninků v PA 15:45 - 18:00 Soutěže: až se stihne
>

TAHITI DREAM

TAHITI DREAM - juniorský large team v karibském stylu premiéra MS WADF Liberec 2017, ME WADF Moskva 2018, SP Maďarsko 2018, MS WADF Liberec 2018 TAHITI DREAM Oli Neumannová Naty Romportlová Adéla Bukačová Martina Ulrichová Adéla Závorková Valča...
>

HAIR nebo ORCHESTR

ART TÝM ST. JUNIOR: Orchestr Příprava: během tréninků v PA 15:45 - 18:00 Soutěže: až se stihne
>

ŠELMY

ŠELMY - juniorský small team v karibském stylu premiéra MS WADF Liberec 2017, ME WADF Moskva 2018, MS WADF Liberec 2018 ŠELMY Oli Neumannová Naty Romportlová Adéla Bukačová Martina Ulrichová Adéla Závorková Valča Matějková Eva...
>

VZPOURA OTROKYŇ

SMALL GROUP KARIBIK JUNIOR ST. MINITÝM: VZPOURA OTROKYŇ (nebo tak něco) holky z pátečního tr., co nejsou v Šelmách: Valča Jíchová, Klára Benešová, Johana Soukupová, Naty Sochorová, Tereza Krtilová, Beata Faltysová, + Markéta Hoffmannová, Darina Darebná Příprava: 21.4. Soutěže: když se stihne - SP...
>

OHNIVÝ ARMAGEDON

LARGE GROUP NEBO SHOW CASES ml junior (po Celebritách): Ohnivý armagedon tanečnice junior týmu ze čtvrtečního tréninku Příprava: během tréninků ve ČT 15:00 - 18:00 Soutěže: když se stihne - SP Maďarsko, MS WADF Liberec, další po dohodě týmu  
>

SLEČINKY ZE STEPFORDU

LATINSKÝ NEPÁROVÝ TÝM - (small - large group junior) TANEČNÍCI TÝMU     Šimon Kahovec Natálie Sochorová Adéla Šellenbergová Matěj Ryba Valérie Jíchová Karolína Čížková Alžběta Kvapilová Denisa Krásná Nela...
>

NALADY

ART TÝM ML JUNIOR: Nálady Výběr z tanečnic junior týmu Příprava: během tréninků ve ČT 15:00 - 18:00 Soutěže: až se stihne připravit, ale určitě už Liberec
>

V NÁRUČI ĎÁBLA

NOVÁ JUNIORSKÁ PÁROVÁ LA FORMACE: V náručí ďábla (zatím pracovní název) Matěj + Karolína, Michal + Luisa, Šimon + Kristýna, Kuba + Gabča, Ondra + Míša, Jarda + Karolína, + případně Jenda + Lída Přípravné soustředění: 24.3., 29.3., rezerva 07.04., rezerva 07.04., Soutěže: region SUT Praha, MČR SUT...
>