Týmy

Taneční klub CrossDance připravuje každoročně moho párových formací a dívčích týmů a sól a duetů nejen na vystoupení, ale na mnohé soutěže v rámci ČR i v zahraničí. Již mnoho let se účastní MČR párových formací dětí a juniorů pod hlavičkou SUT, od roku 2011 také MČR - ME a MS pod hlavičkou CDO, která se zaměřuje na speciální párové tance a latinoshow v karibských stylech. A od roku 2013 soutěžíme hlavně pod hlavičkou mezinárodní taneční organizace WADF - které snoubí dohromady soutěže v mnoha disicplínách a pořádá soutěže Sp, ME a MS po celém světě.. Mimořádně jsme se v roce 2018 (velice úspěšně)  účastnili i soutěže WCOPA v Los Angeles.

 

TÝMY 2019

CROSSBALET

CrossBalet připravuje pro sezonu 2019 tyto choroegrafie:   SURVIVE - contemporary large team youth: Bukačová, Kučerová, Matějková, Neumannová, Romportlová, Ulrichová, Závorková, Benešová, Jíchová, Klímová, Kvapilová, Sochorová,  / + Krtilová, Čížková
>

STARŠÍ JUNIOR - MLÁDEŽ mix TÝM + PÁROVÉ TÝMY

Starší skupina dívek a kluků a párové týmy CrossDance mají pro sezonu 2019 připraveny tyto choreografie: STEPFORDSKÉ PANIČKY (new version) - latin show junior: Scholze + Ulrichová, Ulrich + Sochorová, Ryba + Brožová, Kahovec + Honcová, Čížková, Jíchová, Klímová, Kvapilová, Lodlová, Šedivá,...
>

STARŠÍ JUNIOR DÍVČÍ TÝM

Starší juniorský tým má pro sezonu 2019 připraveny tyto choreografie: OHNIVÝ ARMAGEDON - all style large team: Benešová, Brožová, Bulíčková, Čížková, Faltysová Beata, Honcová, Jedlánková, Jíchová, Karpíšková Tereza, Klímová, Krásná, Kvapilová, Lodlová, Melezínková, Sochorová, Soukupová, Šedivá,...
>

NOVÝ JUNIOR TÝM

Nový junior tým připrtavil pro sezonu 2019 svoji 1. choreografii: SHOPAHOLIČKY (z původní choreo hl. trenéra upravila pro tým instruktorka Adéla Bukačová) SHOPAHOLIČKY: Sára Dekiská, Anna Janásková, Natálie Šrámková, Lídia Lázňovská, Tereza Petříčková, Karolína Zajíčková, Andrea Páslerová, Vendula...
>

DĚTSKÁ PÁROVÁ FORMACE

Dětská párová formace má pro letošní sezonu připravené tyto choreografie: MAFIOSO: Ondra Cimický + Michaela Nezbedová, Jakub Drahorád + Gabriela Pácalová, Tomáš Scholze + Mary Nguyen, Filip Švanda + Melisa Antošová, Jakub Volný + Veronika Martínková, Lukáš Lázňovský + Martina Vorlíčková, Honza...
>

2. starší children tým

Starší children tým má ro sezonu 2019 připravenou choreografii: DOBRODRUŽSTVÍ V DŽUNGLI (chor. dance show all style): Ondra Cimický, Jakub Drahorád, Tomáš Scholze, Mia Machová, Nikoleta Greková, Martina Vorlíčková, Markéta Čechová, Barbora Šrámková,  Bára Andrlová, Kateřina Bělková, Kaorlína...
>

starší children tým

Starší children tým má pro sezonu 2019 připravené tyto choreografie: VITAMÍNY (chor. dance show caribbean style): Veronika Martínková, Natálie Sedláčková, Michaela Nezbedová, Gabriela Pácalová, Klaudie Burdová, Mary Nguyen, Simona Grumlová, Nikola Čepeláková, Nela Krásná, Barbora Šrámková PINK...
>

MLADŠÍ CHILDREN TÝM

Mladší children tým má pro rok 2019 připravené tyto choreografie: CIRKUS (chor. dance show caribbean style): Melisa Antošová, Ella Heroutová, Viktorie Sedláčková, Nela Teplá, Tereza Antošová, Filip Švanda, Tomáš Scholze, Kateřina Víšková, Klára Nováková, Amélie Rajtrová TROLLS (chor. dance show...
>

HAPPY BIRTHDAY - minikids

Happy Birthday - minikids tým Klára Nováková, Amélie Rajtrová, Candy Nguyen, Lucie Nezbedová, Ema Chmelíčková, Eliška Krátká, Kateřina Hannay, Rosálie Štastná, Anička Víšková, Eliška Kubátová, Ženja Romanovová, Anežka Simonová, Anička Brožová, Vlčková Kristýna, národní šampionát WADF Jablonec...1....
>