2020 - 2021

CrossDance zahajuje sezonu 2020 - 2021 s xxx týmy od minikids až po dospělé. Choreografie zaměřujeme na caribské tance, LA tance, contemporary, synchro i párové fromace. 

taneční týmy 2020 - 2021

COUPLE DANCE TEAM

Soutěžní tým - COUPLE DANCE TEAM - CrossDance Ondřej Cimický + Veronika Martínková Jakub Drahorád + Gabriela Pácalová Tomáš Scholze + Mary Nguyen Pavel Čírtek + Natálie Sedláčková Filip Švanda + Barbora Šrámková Lukáš Lázňovský + Klaudie Burdová Jakub Volný + Nikola...
>

STARŠÍ JUNIOR A

Soutěžní tým STARŠÍ JUNIOR B team - CrossDance Benešová Klára Brožová Karolína Černá Kristýna Čížková Karolína Jíchová Valérie Klímová Luisa Kučerová Luciana Kvapilová Alžběta Lodlová Amálie Provazník Michal Sochorová Natálie Šedivá Nela PLÁN NA...
>

STARŠÍ JUNIOR B

Soutěžní tým STARŠÍ JUNIOR B team - CrossDance Čechová Markéta Janásková Anna Karpíšková Tereza Krásná Denisa Krásná Nela Šellenbergová Adéla Šrámková Natálie Šturmová Natálie Vavrušková Zuzana Zajíčková Karolína Zímová Zuzana PLÁN NA SEZONU: Pulp...
>

MLADŠÍ JUNIOR A

Soutěžní tým MLADŠÍ JUNIOR A team - CrossDance Burdová Klaudie Cimický Ondřej Čepeláková Nikola Čírtek Pavel Drahorád Jakub Grumlová Simona Holubová Karolína Hovorková Viktorie Chocholová Adéla Martínková Veronika Nguyen Mary Nezbedová...
>

MLADŠÍ JUNIOR B

Soutěžní tým MLADŠÍ JUNIOR B1 + B2 team - CrossDance Andrlová Barbora Bělková Kateřina Berber Michaela Greková Nikoleta Krupičková Natálie Machová Elisa Mia Miková Daniela Semeráková Nicol Špinková Vanesa Vorlíčková Martina Fialová Jaroslava Růžičková...
>

CHILDREN A1

Soutěžní tým CHILDREN A1 - CrossDance Antošová Melisa Antošová Tereza Heroutová Ella Krasinitska Tetiana Kruťová Karolína Růžičková Michaela Scholze Tomáš Švanda Filip Teplá Nela Víšková Kateřina Maršíková Natálie PLÁN NA SEZONU: Cocorito - caribská...
>

CHILDREN A2

Soutěžní tým CHILDREN A2 - CrossDance Bašista Jiří Křečková Laura Lacková Anežka Nguyen Candy Nowok Sofie Rajtrová Amélie Roman Ženja Simonová Anežka Synková Karolína Šťastná Rosalie Chocholová Sofie Bandasová Ema PLÁN NA SEZONU: Spirit of the...
>

CHILDREN A3

Soutěžní tým CHILDREN A3 - CrossDance Bartoníčková Aneta Dědičová Barbora Hannay Kateřina Ann Chmelíčková Ema Krátká Eliška Kubátová Eliška Nesvadbová Sofie Nezbedová Lucie Stará Aneta Víšková Anna PLÁN NA SEZONU: Panenky - caribik show LA cucaracha...
>

CHILDREN A4

Tým CHILDREN A4 - CrossDance Babčanová Ema Dobiášová Julie Kmochová Eliška Nováková Magda Vočadlová Natálie Vondrová Michaela Zítková Terezie Žďárská Viktorie Svobodová Etell + tréninkově zatím Pohořelická Anna Černá Tereza PLÁN NA...
>

MINIKIDS TEAM

Minikids soutěžní tým CrossDance - zatím z organizačních důvodů (a vládních nařízení na tréninky v menších skupinách) nešlo sestavit soutěžní tým, ale někteří loňští mazáci + pár super šikulků letošních spolu začně něco tvořit, jakmile nás opět pustí na sál... :-)
>