Jednotlivci

TANEČNÍCI CrossDance - aktualizováno jaro 2020

A

    Andrlová Barbora

    Antošová Melisa

    Antošová Tereza

B

    Babčanová Ema

    Bartoníčková Aneta

    Bašista Jiří

    Bělková Kateřina

    Benešová Klára

    Berber Michaela

    Brožová Karolína

    Burdová Klaudie

  C

    Čechová Markéta

    Čepeláková Nikola

    Černá Kristýna

    Cimický Ondra

    Čírtek Pavel

    Čížková Karolína

D

    Dědičová Barbora

    Dekiská Sára

    Dobiášová Jůlie

    Drahorád Jakub

E

F

    Fialová Jaroslava

    Fridrichová Nela

G

    Greková Nikoleta

    Grumlová Simona

H

    Hannay Kateřina Ann

    Heroutová Ella

    Hodonská Jana

    Holubová Karolína

    Hovorková Viktorie

    Hroudová Zoe

CH

    Chloupková Natálie

    Chmelíčková Ema

    Chocholová Adéla

I

J

    Janásková Anna

    Jelínková Lucie

    Jíchová Valérie    

    Jirková Daniela

K

   Karpíšková Tereza

   Klímová Luisa

    Kmochová Eliška

    Kopečková Vanesa

    Krásná Denisa

    Krásná Nela

    Krátká Eliška

    Krátký Vašek

    Kruťová Karolína

    Krupičková Natálie

    Křečková Laura

    Kubátová Eliška

    Kubrová Aneta

    Kučerová Luciana

    Kvapilová Alžběta

    Lacková Anežka

    Lázňovská Lídia

    Lázňovský Lukáš

    Lodlová Amálie

    Loudová Natálie

M

    Machová Elisa Mia

    Martínková Veronika

    Matějková Valérie (konzervatoř TCP Praha)

    Miková Daniela

    Mojžíšková Sára

    Moravcová Eliška

N

    Nemčoková Anna

    Neumannová Oldřiška (konzervatoř TCP Praha)

    Nesvadbová Sofie

    Nezbedová Michaela

    Nezbedová Lucie

     Nguyen Ngoc Ha (Mary)

    Nguyen Van Anh (Candy)

    Nowok Sofia

 O

    Olivová ViktorieP

    Pácalová Gabriela

    Pavlů Johanka

    Pelčová Nikol

    Petříčková Tereza

    Provazník Michal

R

    Rajtrová Amélie

    Roman Evgenia

    Romportlová Natálie    

    Rumlenová Natálie

    Růžičková Anna

    Ryba Matěj

S

    Sedláčková Natálie

    Semeráková Nikol   

    Simon Damián

    Simonová Anežka

    Simonová Medea

    Scholze David

    Scholze Tomáš

    Skopalová Olga

    Sochorová Natálie

    Stará Aneta

    Stejskalová Emma

    Svobodová Etela

    Synková Karolína

    Šandová Anna

    Ščadej Viktorie

    Šedivá Nela

    Šellenbergová Adéla

    Šimíčková Natálie (aktuálně v zahr. - Indie)

    Šímíčková Nikola (aktuálně v zahr. - Indie)

    Špinková Vanesa

    Šrámková Barbora

    Šrámková Natálie

    Šťastná Rosalie

    Šturmová Natálie

    Švanda Filip

    Švimberská Kamila

T

    Teplná Nela

    Tichoj Alina

U

    Urbanová Sofie

    Ulrich Vítek

    Ulrichová Martina

V

    Václavková Nela

    Váchová Adéla

    Váchová Veronika 

    Vavřická Ráchel

    Vavrušková Zuzana

    Víšková Anna

    Víšková Kateřina

    Vlčková Kristýna

    Vočadlová Natálie

    Volný Jakub    

    Volný Vašek

    Vondrová Michaela

    Vorlíčková Martina

Z

    Závorková Adéla

    Zímová Zuzana

    Zajíčková Karolína

    Zítková Terezie

    Zittová Nela

    Žďárská Viktorie

 

Jednotlivci

KLAUDIE BURDOVÁ

Klaudie Burdová (2008) - týmový tanec (karibský styl) - sólový tanec (karibský i LA styl ) - párová formace
>

NATÁLIE SEDLÁČKOVÁ

Natálie Sedláčková (2007) - karibský tanec, LA tanec, contemporary - zvládnuté karibatické prvky: přemet vpřed, přemet vzad, arab 2019 - QUEEN OF DRAGONS - car. sólo / MS WADF Liberec   2019 - HAPPY SAILOR - LA sólo juveniles / SP WADF, Montenegro 2019 - FEEL THE LIGHT - contemporary sólo...
>

MICHAELA NEZBEDOVÁ

Michalea Nezbedová (2009) - karibský i LA tanec (týmově i sólově) - párový tanec - párové formace  
>

OLDŘIŠKA NEUMANNOVÁ

Oldřiška Neumannová (2002) - párový tanec LA, ST (nejvyšší dosažená třída Jun I C lat) - párové formace - dívčí týmy (karibský styl, show dance, synchro) - sólové tance (LA, karibik, show dance) - od školního roku 2015/2016 studentkou tan. konzervatře TCP v Praze a od září 2016 také členkou Baby...
>

NATÁLIE SOCHOROVÁ

Natálie Sochorová (2005) - dívčí týmy (LA, karibik, art) - sóla a dua (LA, karibik, art) - párový tanec a formace - v roce 2016 přijata na tan. konzervatoře TCP Praha (nástup ale odložila)
>

ANNA NEMČOKOVÁ

Anna Nemčoková (1998)   - nejvyšší dosažená třída v LA taních JUN II B - nejvyšší dosažená třída v ST tancích D / 2F - párové formace - dívčí týmy (karibský styl) - sólové tance v LA i karibském stylu
>

AMÁLIE LODLOVÁ

Amálie Lodlová (2006) - dívčí týmy (karibský styl) - sólové tance (karibik + LA)
>

VALÉRIE MATĚJKOVÁ

Valérie Matějková (2002) - párový tance, nejvyšší dosažená třída LAT JUN I C - dívčí týmy, sóla a dua - od školního roku 2016/2017 studentkou tan. konzervatoře TCP v Praze a od června 2017 členkou Baby Baletu Praha
>

Tanečníci

FILIP ŠVANDA

Filip Švanda (2009) - týmový i sólový tanec (karibský styl)  
>