Jednotlivci

TANEČNÍCI CrossDance - ŠKOLNÍ ROK 2018 - 2019

A

    Andrlová Barbora

    Antošová Melisa

    Antošová Tereza

B

    Babčanová Ema

    Bartoníčková Aneta

    Bašista Jiří

    Bělková Katarína

    Benešová Klára

    Berber Michaela

    Brožová Karolína

    Bukačová Adéla

    Burdová Klaudie

  C

    Čechová Markéta

    Čepeláková Nikola 

    Černá Kristýna

    Červeňáková Nela

    Cimický Ondra

    Čírtek Pavel

     Čížková Karolína

D

    Dědičová Barbora

    Dekiská Sára

    Dobiášová Jůlie

    Drahorád Jakub

    Dunková Ester

E

F

    Fialová Jaroslava

    Fridrichová Nela

G

    Greková Nikoleta

    Grumlová Simona

H

    Hannay Kateřina Ann

    Heroutová Ella

    Hodonská Jana

    Holubová Karolína

    Honcová Kristýna

    Horváthová Nicol

    Hovorková Viktorie

    Hroudová Zoe

    Hujerová Alžběta

CH

    Chloupková Natálie

    Chmelíčková Ema

I

J

     Janásková Anna

     Jedlánková Markéta

    Jíchová Valérie

    Jirková Daniela

K

    Kahovec Šimon

    Karpíšková Tereza

    Klímová Luisa

    Kmochová Eliška

    Kolejová Natálie

    Kopečková Vanesa

    Krásná Denisa

    Krásná Nela

    Krátká Eliška

    Kruťová Karolína

    Krupičková Natálie

    Křečková Laura

    Kubátová Eliška

    Kubrová Aneta

    Kučerová Luciana (konzervatoř TCP Praha)

    Kvapilová Alžběta

    Lacková Anežka

    Lázňovská Lída

    Lázňovský Lukáš

    Lodlová Amálie

    Loudová Natálie

M

    Machová Elisa Mia

    Martínková Veronika

    Matějková Valérie (konzervatoř TCP Praha)

    Miková Daniela

    Mojžíšková Sára

    Moravcová Eliška

N

    Nemčoková Anna

    Neumannová Oldřiška (konzervatoř TCP Praha)

    Nezbedová Michaela

    Nezbedová Lucie

     Nguyen Ngoc Ha (Mary)

    Nguyen Van Anh (Candy)

    Nováková Klára

    Nowok Sofia

 O

    Olivová Viktorie

P

    Pácalová Gabriela

    Páslerová Andrea

    Pavlů Johanka

    Pelčová Nikol

    Petříčková Tereza

    Provazník Michal

R

     Rajtrová Amélie

    Roman Evgenia

    Romportlová Natálie    

    Rumlenová Natálie

    Růžičková Anna

    Ryba Matěj

S

    Sedláčková Natálie

    Sedláčková Viktorie

    Semeráková Nikol

    Simon Damián

    Simonová Anežka

    Simonová Medea

    Scholze David

    Scholze Tomáš

    Skopalová Olga

    Sochorová Natálie

    Stará Aneta

    Stejskalová Emma

    Svobodová Etela

    Šandová Anna

    Ščadej Viktorie

    Šedivá Nela

    Šellenbergová Adéla

    Šimíčková Natálie (aktuálně v zahr.)

    Šimíčková Nikola  (aktuálně v zahr.) 

    Špinková Vanessa

    Šrankotová Justýna

    Šrámková Barbora

    Šrámková Natálie

    Šťastná Rosalie

   Šturmová Natálie

    Švanda Filip

    Švimberská Kamila

    Synková Karolína

T

    Teplá Nela

U

    Urbanová Sofie

    Ulrich Vít

    Ulrichová Martina

V

    Václavková Nela

    Váchová Adéla

    Váchová Veronika 

    Vavřická Ráchel

    Vavrušková Zuzana

    Vinklátová Natálie

    Víšková Anna

    Víšková Kateřina

    Vlčková Kristýna

    Vočadlová Natálie

    Volný Jakub

    Vondrová Michaela

    Vorlíčková Martina

Z

    Zábojová Dorka

    Závorková Adéla

    Zímová Zuzana

    Zajíčková Karolína

    Zítková Terezie

    Zittová Nela

    Žďárská Viktorie

 

Jednotlivci

JAKUB DRAHORÁD

Jakub Drahorád párové formace, karibské týmy, hobby párový tanec
>

NATÁLIE ROMPORTLOVÁ

Natálie Romportlová (2002)   - párový tanec LA, ST - nejvyšší dosažená třída JUN I C lat - párové formace - dívčí týmy (karibský styl, synchro dance) - sólové tance (LA, karibik, synchro)
>

ADÉLA BUKAČOVÁ

Adéla Bukačová (2001) - nejvyšší dosažená třída v LA tancích JUN I C - dívčí týmy (karibský styl), párové formace - sólové tance (LA, i karibik)  
>

ALŽBĚTA KVAPILOVÁ

Alžběta Kvapilová (2005) - dívčí týmy (karibský, LA styl, art) - sólové tance (LA, i karibik, art) - párové formace
>

LUISA KLÍMOVÁ

Luisa Klímová (2006) - dívčí týmy (karibský styl) - sóla a dueta v karibském stylu - párový tanec a párové formace  
>

ADÉLA SYŘÍNKOVÁ

Adéla Syřínková (2004)   - dívčí týmy (karibský i LA styl) - sólové tance (LA, karibik, art)  
>

Tanečníci

DAVID SCHOLZE

David Scholze (2002)   - párové tance LA - párové formace
>

FILIP ŠVANDA

Filip Švanda (2009) - týmový i sólový tanec (karibský styl)  
>

JAN DUDEK

Jan Dudek párový tanec (formace)  
>

VÍTEK ULRICH

Vítek Ulrich (2002) - párové tance LA, ST (nejvyšší dosažená třída JUN I C lat) - párové formace - synchro dance (tým, duo)
>

LUKÁŠ DITRICH

Lukáš Ditrich (2002) - párové tance LA, ST, nejvyšší dosažená třída JUN I C lat - párové formace - synchro dance
>