Soustředění - Vítkovice

Aktuální zpravodajství z Vítkovic! Nově i VIDEO A FOTKY Z POSLEDNÍHO DNE! Taneční soustředění je za námi - zážitky zůstanou na celý život! Myslím, že to byla nejlepší akce, kterou jsme spolu zatím prožili. Za vedení mohu říct, že jsme pyšní na každého jednotlivce, který s námi byl a že všichni udělali velký kus práce! Moc si ceníme mláďat, která vydržela a ani necekla! Díky nepříznivým okolnostem jsme byli nuceni těsně před soustředěním úplně změnit koncept tréninků, myslím ale, že nakonec se ty probdělé noci vyplatily! :-) Místo nových sestav a variací do formace jsme zůstali u základních kroků, hlavně jsme se ale věnovali VÝRAZU tanečníků. Pro někoho bylo velice obtížné jít s vlastní kůži na trh - nejdříve ve skupinkách, potom v páru a nakonec sólově - všem to ale obrovsky prospělo a působivé a silné fotky vám to jistě ukázaly. O to složitější teď  bude znovu sjednotit celou taneční skupinu - ta část, která se soustředění zúčastnila, je dnes mnohem dál! Příště bude taneční soustředění povinné pro všechny členy závodní sestavy a výběrové formace - s největší pravděpodobností se uskuteční hned v prvních dnech prázdnin - počítejte s tím při plánování dovolených... :-))

 

Tak konečně jsme stáhli do počítače všechny 4 kazetky a tady je první ochutnávka:

klip soustředění Vítkovice 2008

foto: 19.7.2008

foto: 20.7.2008

foto: 21.7.2008

foto: 22.7.2008

foto: 23.7.2008

foto: 24.7.2008

foto: 25.7.2008

Diskusní téma: Zprávičky ze soustředění

top286322trurtu

mns286322utr rAVnMWq tw6H gNCcHpF

Soustředění

Já bych chtěla poděkovat naprosto všem, kteří se věnovali našim dětem . Čas strávený na soustředění rozhodně dětem hodně dal, ale věřím že i dal Nadě, Vláďovi, Honzovi a také Ále, protože děti byly senzační a báječně se bavily. Ještě nesmím zapomenout na Břízovi, věřím že i "KARAMELKA" byla spokojená. Ten týden jsem Vám docela záviděla neboť jste sice dřeli na sobě, výrazu, ale i jste se báječně bavili a užívali si. Přeji Vám všem, aby Vám neubývaly síly a pracovali na sobě dál. Poděkování Vám všem za to, že se našim "hodným a klidným" dětem věnujete s láskou a péčí Vám vlastní.
Děkuji Vám moc, Domča byla nadšená a jsem přesvědčená, že všechny děti také.
Přeji mnoho úspěchů a pevné nervy s našimi ratolestmi.

soustředění

Na soustředění jsem se měla tak úžasně jak jsem se ještě nikdy neměla no prostě to bylo bájo. Za rok znova ale na dva týdny, jeden je málo. Ale najlepší byla balónková párty a bojovka o půlnoci. Všichni jste byli senzační, moc fajn jste se o nás starali a vymýšleli pro nás program. Fotky jsou krásné a video je senzanční. Už se těším na září. Ahoj všichni

Ještě jednou k videu....

Klip jsem dnes viděla asi 3x a musím říct, že z ukázky Five Angeles jsem měla mrazení v zádech a už se těším, až ho uvidím celé.Kačka - tanec se židlí, Jess,
Míša , Eliška, oba Jirkové, mláďata - prostě jste byli VŠICHNI úžasní a je vidět hodně práce jak z Vaší strany , tak ze strany trenérů - Nadi, Vládi,Honzy.......
Soustředění ve Vítkovicích je zatím nejlepší akcí od vzniku Piškvorek, takže díky za něj.

Nej soustředko

Bylo to úžasný soustředko.Bavili mně jak soutěžě tak i naše průšvihy.
Sranda byla jak s velkýma tak i s malýma.Děkuji moc moc všem kteří spojili své síly a přežili to s námi. Už se nemůžu dočkat prvního treninku v září až se zase všichni sejdeme!!

Video

Video super - fakt hustý, jak říká moje dcera:-))

K TOMU

A EŠTĚ JACKE,A VLÁDŮV SYNOVEC

poděkování a nej soustredko

AHOJ MOC MOC děkuju všem za super soustřeďko bylo nejlepší ze všech , byla tam sranda super lidi MAMINKA (((samozdřejmně nejlepší trenéři NAĎENKA,HONZÍČEK,VLÁÁÁÁÁDÍÍÍČEK.KATUŠKA,ASAM A JEJICH MIMINKO,BŘÍZOVI ,MAMKA,PAN FOUSÁČ A JEHO SUPER OBLEKY:),.A NAKONEC TO NEJLEPŠÍ NEJLÍP SE SMĚJÍCÍ (VÝRAZ) KAMILKA)))

NEJLEPŠÍ BYLO NA SOUSTREDKU TO ŽE PŘI DISKOTECE JSEM BYL OBKLOPEN MIŠKOU, KAČENKO A JESSINKOU

TAKŽE MOC MOC MOC SPOKOJEN (DÍKY MOC BYLO TO SUPER)

Co ve mně změnilo soustředění?

Já i rodičové už jsme sem psali, teď je řada ná vás, dětičky! Napište, co se líbilo, co méně, co vám soustředění přineslo, co byste rádi příště změnily - Prostě rádi bychom znali vaše názory a náměty!

Drby pátek

1. Byl zvolen nový název skupiny (tanečního klubu) - z Vítkovic Vás zdraví CrossDance Kolín!!! (Můžete vymýšlet návrh loga a šetřit na klubové mikinky)

2. Nejlepší výraz má mimi KARAMELKA Břízová

3. Soutěž ve vlastní formaci skončila totálním KRACHEM! Miláčci zjistili, že vymýšlet a předat své nápady ostatním je děsná dřina. Po hodinové krizi, trápení a vzájemných rozbrojích přišli se trenérovi klanět až k zemi - Vláďa postavil čtvrtinu formace za 8 minut!!! Doufáme, že po této zkušenosti budou naši crossáčci konečně poslouchat!

4. Slečny aerobičky (mistryně světa) se potily při naši rozcvičce, naši kluci při té jejich sledovali více jejich vnady - kroky je zas až tak nezajímaly:-)

5. Jackieho trička jedou - na parketu i jako noční košilky! Holky jsou v nich sexy.

6. Sólové improvizace v počátcích vyvolaly STRACH až odpor - nakonec ale skvělé výkony. Mladé ve finále reprezentovali Peškovky, Miky a Péťa - velké V+V, Kačka, Míša P., Eliška a Jess.

7. Malý Péťa se SÁM a DOBROVOLŇE vysprchoval a převlékl.

8. Sólovky Malých holek vyhrála Miky - dostala nás prací s vlasy a cinkavým šátkem

9. I ostatní holky mají moc pěkné zadečky... :-))

10. Péťa své sólo dopiloval téměř k dokonalosti (asi pomohla ta sprcha)

11. Kuba rozvazuje - sám si řekl o křížek za běh (a dostal ho).

12. Velká sóla byla nabouchaná - Váňu s breakem těsně porazil dynamický a ostrý Vácha.

13. Dětičky nám konečně spaly! UFF

14. Vácha češe i malé kluky. Tužidlo došlo :-(

15. Velké sólistky zaprodaly duši ďáblu a nás opět mrazilo v zádech. Kačka využila židli a teda klobouk dolů. Nakonec byly dvě první místa - vyhrály Míša a Eliška.

16. Káťa dojala Milana Váchu (Kamilka ho zas tak nedojímá).

17. Pan Bříza (trenér lyžařů) nabízí pravidelné společné běhání, kola, brusle a sportovní aktivity!

18. Všichni se na Vás zítra mooooc těšíme. Všichni... a taky se už moc těšíme domů! :-))

Přidat nový příspěvek