Soustředění - Vítkovice

28.07.2008 09:00

Aktuální zpravodajství z Vítkovic! Nově i VIDEO A FOTKY Z POSLEDNÍHO DNE! Taneční soustředění je za námi - zážitky zůstanou na celý život! Myslím, že to byla nejlepší akce, kterou jsme spolu zatím prožili. Za vedení mohu říct, že jsme pyšní na každého jednotlivce, který s námi byl a že všichni udělali velký kus práce! Moc si ceníme mláďat, která vydržela a ani necekla! Díky nepříznivým okolnostem jsme byli nuceni těsně před soustředěním úplně změnit koncept tréninků, myslím ale, že nakonec se ty probdělé noci vyplatily! :-) Místo nových sestav a variací do formace jsme zůstali u základních kroků, hlavně jsme se ale věnovali VÝRAZU tanečníků. Pro někoho bylo velice obtížné jít s vlastní kůži na trh - nejdříve ve skupinkách, potom v páru a nakonec sólově - všem to ale obrovsky prospělo a působivé a silné fotky vám to jistě ukázaly. O to složitější teď  bude znovu sjednotit celou taneční skupinu - ta část, která se soustředění zúčastnila, je dnes mnohem dál! Příště bude taneční soustředění povinné pro všechny členy závodní sestavy a výběrové formace - s největší pravděpodobností se uskuteční hned v prvních dnech prázdnin - počítejte s tím při plánování dovolených... :-))

 

Tak konečně jsme stáhli do počítače všechny 4 kazetky a tady je první ochutnávka:

klip soustředění Vítkovice 2008

foto: 19.7.2008

foto: 20.7.2008

foto: 21.7.2008

foto: 22.7.2008

foto: 23.7.2008

foto: 24.7.2008

foto: 25.7.2008

Diskusní téma: Zprávičky ze soustředění

Datum: 24.07.2008

Vložil: Jana Vyhlídalová

Titulek: Re: ODJEZD

Dorý večer,
moc se těším na to, co nám předvedou děti (nebo i dospělí?) Už mi Míša říkal, že musíme přijet, ale máme počítat s tím, že se DVĚ hodiny zdržíme. Já říkám klidně i tři :-)) Ráda se dívám na Vaše úspěchy a jelikož teď není žádné vystoupení ani závody, mám abstinenční příznaky. Proto se neustále kochám vystoupeními dětí, které si vždy najdu na You tube... Děkuji, že pro nás připravíte vystoupení.
Mimochodem není to špatný nápad uspořádat soustředění pro rodiče. My bychom poslouchali, myli bychom se pravidelně a možná si i zuby vyčistili. Jenom se obávám, že bychom zvládli jeden, maximálně dva tréninky a prosili o návrat domů :-)))))
Určitě naše děti budou vzpomínat na Vítkovice s dobrými pocity a nadějí, že se bude něco takového znovu opakovat.

Pro Michala: Přestaň dělat ksichty a koukej makat, ať se Elišce neokoukáš. Pochytej VÝRAZ od zkušenějších a dej ho do tancování. A nekousej si ten spodní ret!!!! To ti nepomůže. Jinak tě mám opravdu ráda.

Pro Naďu: Vydržte to s ním, mlátí ho potvora zvaná puberta...

Eliško, když moje rada Michalovi nepomůže, tak ho zkus dloubnout do žeber při tancování, třeba na chvíli ten výraz pozmění ;-)

Pro všechny: Opatrujte si své "dospěláky" ať vydrží další sezónu a vyplodí pro vás všechny další úspěšnou formaci.

Opatrujte se a mějte se krásně.

Datum: 24.07.2008

Vložil: Naďa

Titulek: drby - čtvrtek

1. Párová soutěž v improvizacích se zvrhla v sestrovražedný a bratrovražedný boj.

2. Padačka Ály proběhla (po důkladné přípravě a spoustě keců) - uvidíte ji na Latinotéce (tedy pokud nebude mít Ála to miminko:-))

3. Děti Peškovi se nezvrhávají - prostě mají jen hezké zadky, no ( ale to je přece dobrý přínos do života:-))

4. Mezi mladými jednoznačně zvítězila Žanetka s Lukym - životní výkon předvedli také Romanka s Martinem na místě druhém.

5. Nejčistější a nejuklizenější pokoj mají velcí kluci! (... I když je pravda, že porotu ovlivňovali i hudbou, vůní a pohostinností:-))

6. Kluci se shodli, že Míša P. je KOST!!

7. Skokany roku byli vyhlášeni Kuba Říha s Míšou Martínkovou! Registrace je na spadnutí! :-)

8. Váňa se chystá přidat a šlápnout po Váchovi! (Má to ale těžký, na něj si zas brzy došlápne Míša s Kubou)

9. Péťa si převlékl tričko!

10. Malí kluci v čele s Marťou H. a Péťou jsou prasátka - pan správce je pěkně cvičí - domů přijedou s mnoha novými dovednostmi (zametání, luxování, utírání, ...) P.S. Myslím, že ještě neprali... :-))

11. Eliška má úžasný výraz - Michale makeeeeej! :-)

12. Havrda si odlévá polévku do sáčku od bonbonů - další lekce pana správce je na spadnutí :-)

13. Holky sirotci si trsly s hokejkou - skvělá choregografie a Áďa s Klárou se konečně rozjely! :-)

14. Dominička maká jako šroub, škoda, že tu není partner, ONA už by na soutěže v září měla! (Naďa, Honza, Vláďa a Ála Váchová)

15. Začali jsme se standardem - a dobrý...!

16. Hlavní souboj Vácha - Vaněk byl těsný, holky jely na krev! Jess pořád ve vzduchu, Kačka zas skvělá na zemi- prostě mňam... Jirka s Kačkou vyhráli.

17. Anita aspiruje na nejdelší nohy u mladých, velkým s přehledem šéfuje Míša Martínková- její nohy zdají se být nekonečné! :-))

18. Dneska nás čeká ještě soutěž vlastních formací a sólových improvizací - čuste, jdu točit záznam! :-)Datum: 24.07.2008

Vložil: Jana Zajícová

Titulek: Re: drby - čtvrtek

Ahoj všichni.......
Je mi moc líto, že to v sobotu neuvidíme, ale pomáháme s výměnou oken u našich a finišují úklidové práce v Káti pokoji- velké překvapení, které včera Tomášek s radostí Kačce prozradil do telefonu:-))Tak nám to prosím nahrajte.....
Pro Kačku a Jirku : Moc blahopřeji k vítězství v hlavním souboji - v září vyrazíme v nových šatech , ale musíme ještě zakoupit novou obuv:-))
Mějte se krásně a užijte si poslední 2 dny a hlavně noci!!!!!
V Kolíně je ubrečené počasí, leje jako z konve.
AHOJKY

Datum: 23.07.2008

Vložil: Naďa

Titulek: drby úterý - a středa

1. Kočičky se nám sprchují hromadně - tedy samozřejmě v plavkách, aby si náhodou nezahlédly kousek hrudníčku. Koupelny jsou vytopené, sprchy narvané - ale zas šetříme vodu!

2. Anita s Martinem strašně zlepšili sambové zášvihy, Martinka s Péťou zas kralovali mladým v chache, v disco show předvedla Romanka úžasné sólo...

3. Ta žába prý do té tůně skočila sama!

4. Disco show večer, který jste již viděli na fotkách, byl úžasný - navrhli jsme další název klubu Bulíci z Kolína ... skupina Five Angeles by po svém vítězství naplnila bazén! :-)

5. Péťa a spol se opět museli umýt! :-(

6. Tvorba vlastních kostýmů se během příprav zvrhla v malou travestishow... Vaněk a Martin Havrda jsou baby k pohledání...
(Jejich orientace je zejména u Vaňka prověřena, nemáme strach....:-)

7. Romanka při soutěži vypadala jak LELU z 5 Elementu a velké holky by mohli z fleku navrhovat modely - fakt bomba... :-)

8. Skupina MiniMaxi (šestnáctiletý Kuba, Michal Vyhlídal a Miky s Anitou předvedl skvěle sladěné číslo plné akrobatických výkonů - choreografkou skupiny byla devítiletá Miky - a tedy byla vostrá a všechny si postavila do latě! (I když Miky má srovnanýho i trenéra:-)))

9. Na večerní program přislíbila Ála Váchova předvést padačku s Vláďou... všichni se těší, obvazy jsou připraveny! :-)

10. Show moderny pod názvem FIVE ANGELES dostal úplně všechny - i trenéra! Fakt! Spekuluje se, že i slza ukápla... :-)

11. Velké holky dostaly sprdunk... tohle dokázat a pak nasadit v latině ty unylé ksichty... nooo - dvě tabulky čokolády po večerce to spravily! :-)

12. Frajerka Miky dnes vyrazila na trénink jen v kraťáskách - asi se těšila na další túru.

13. Slečny si konečně uklidily pokoj! Doteď nejlíp šůrovali kluci s Váňou v čele... :-)

14. Malé holčičky po večerce bouchaly na velké kluky! Malé holčičky se myslí ty nejmenší devítileté - a velcí kluci jsou ti šestnáctiletí... Co myslíte?... Jistěěěě, zapojili se! :-)

15. Vácha, Jess, Žáňa, Martin a Péťa si zkrátili trasu běhu - přes zahrádku a obývák lufťáků... zítra poběží až na Rezek (8Km)

16. Nejhezčí zadek má Míša Pešková - tvrdí velcí kluci. Kačka to projela, protože má moc malej! :-)
Míša ho má prý nejhezčí, nejvypracovanějším a nejkulatější... no jo, prostě nám rostou...!
P.S. Žanetce se prý také klube! :-)))

17. TS Cikáni nám pěkně vytřeli podlahu v tělocvičně...ale k vítězství jim to stejně nepomohlo! :-)

18. Eliška byla nejvýraznější anděl - mrazilo nás v zádech! :-)

19. Chystá se soutěž v párových improvizacích - Vácha prská do mikrofonu!

20. Havrdouš si narazil prstík, ale když jsme mu dali obkládek, ortézu na nožičku, hadr na čelíčko a kapky do nosu... statečně to zvládl ( je to přece chlap) a už je OK jako rybička! :-)

Datum: 23.07.2008

Vložil: Jana Zajícová

Titulek: Re: drby úterý - a středa

Tento týden toho moc v práci neudělám, protože celý den sleduji, co děláte vy na horách....Drby, fotky, novinky....
Moje dcera i 2x denně volá domů, což mi naznačuje nějaký průšvih (např. že budeme platit nějaké škody na pokojích:-)) )
Je to suuuuupeeeeeeer, že dáváte každý den vědět, co je nového.
Těším se na DVD a hlavně prosím nahrát večer Vláďu a Álu...nebo alespoň nějaké foto ( prosím, prosím Honzíku).
Mějte se hezky a DÍKY za děti .
Kam se hrabe soustředění v Kunicích na to Vaše!Lituju jen ty, co se nemohli či nechtěli zúčastnit, o hodně přišli.
AHOJ všem z Kolína.

Datum: 23.07.2008

Vložil: Petra Pešková

Titulek: Re: drby úterý - a středa

Hm, nejhezčí zadek ... Koukám, že ani nevíme, co máme doma. Ale Míšo, žádná privilegia z toho nekoukaj, snad jen víc práce a pohybu, aby byl stále
nejhezčí, nejkulatější a hlavně nejvypracovanější.

Datum: 23.07.2008

Vložil: Pešek Milan

Titulek: Re: drby úterý - a středa

Nejlepší seriál všech dob, ale dost v hororovém stylu. Naše hodný dětičky se zvrhávají v pěkný příšerky a skoro se bojím podívat na další díl. Jenom jsem zvědav jestli budou schopny se adaptovat do rodinýho života aniž by rodiče neskončily u Chocholouška. Všechny pozdravuju a přeju další super zábavu!!!

Datum: 23.07.2008

Vložil: Adam a Kačka Chocholovi ;)

Titulek: Re: drby úterý - a středa

Ahoj všichni...Mrzí nás, že jsme nevideli vaše vystoupení na živo, zejmena to včerejší ;) Z fotek to vypadá moc pěkně, akčně ;) Těšíme se samozrejme na video - peclive nahravejte...
Pro mlaďochy: Moc vám to všem pri vystoupeni sluselo. Makejte na svem zdokonalovani dal. Neznicte vedení t.soustredeni...mame jen oroginaly, nikdo nam kopie techto osobnosti nevytvori ;)
Nado: Ted si sedni, nebo lehni, a odpocivej - obcas je to potreba ;)
Honzo: co delá DS (už bude na 100l.)? ;) Jinak moc pekne fotky.
Panu trenérovi: Co takhle zacit na sobe makat a vyjet na soutez, treba s Dominickou, vzdyt vam to pri mateniku slo ;) Rozdali bysme si to bok po boku ;)
Pí.Váchové: Checkujte to ze zadu a hlavne at se mejou ;)

Datum: 24.07.2008

Vložil: M. Martínková

Titulek: Re: drby úterý - a středa

Zdravím z Kolína. Děkujeme za aktuální informace a fotografie. Skvělý nápad - baví se celá široká rodina. Básnička velmi povedená. Ať vám elán ještě do soboty vydrží.I já slibuji, že si Míšu s Kubou odvezu. M.M.

PS: Co takhle udělat taneční soustředění rodičů????!!!???

Datum: 23.07.2008

Vložil: Trenér a Naďa

Titulek: Taky troška do mlýna... :-)

Už pátý den nám běží
mládež zdvíhá nožky už jen stěží
ramínka už těžce nesou
ručičky se povážlivě třesou...

Trenérskej - bezmocně se na to dívá
kdekdo totiž tupě zírá
Vaněk - prý že čerstvé on má stále svaly
však zrak se jeho viditelně kalí...
A Jessinca při sambičce hrbatá je tuze
na trenéra hází pohled v nebetyčné hrůze

A pak třeba Jirka Vácha
trestný čin na trenérovi páchá
jeho pohyb není pohyb "béčka"
snad to trenér v pohodě a zdraví přečká
A ta naše Kačka
taky už jen zbytky síly mačká

Martinka tam v zadní řadě maká jako ďas
nožičky jsou bolestivé, třese se jí hlas
Péťa celý vykulený nohama už sotva plete
a říká si JežíšMarjá, vy nás tedy dřete

Nerušil ten s hudbou stále bitvu svádí
Romance to dost už vadí
a tak drží se ho jako klíště
s nadějí, že do hudby už půjdou příště...

David - zoufalství mu kouká z očí
trenér po něm asi brzy skočí
Terka stále pohybuje se jen tiše
i v latině je u ní vidět stále pohyb v břiše

Míša dlouhé nohy krotit musí
oba s Kubou velmi tady zkusí
chodí k nám jen krátce
poslouchají zatím vzorně vládce

Michal přijel před chviličkou pouze
za chvíli už ke všemu se vyjadřuje dlouze
Eliška je z toho nesvá zcela
spíš než kecy - tancovat by chtěla...

Adélčín Dáreček v moři se koupá
bez něj je Adélka na výraz skoupá
Lukáš se Žanetou "céčka" by chtěli hnedle
mazáci jsou teď už z toho vedle

Havrda s muzikou kamarád není
většinu písniček nehorázně plení
S Anitou však pěkný párek tvoří
doufejme, že problém s hudbou zboří

Klárka –
o půlnoci na sladkosti
už je toho ale dosti

Miky nadšená je z túry
dva dny má pak noční můry
S Míšou je to paráda
... A UŽ NÁM VLEZTE NA ZÁDA!

P.S. (pro dospělé a hlavně Milana Váchu, který nám na soustředění půjčil manželku)

Ála, že prý do básničky vejít se též musí
jinak nás prý zdusí
takže- pořád, stále kručí, že ji bolí ruka
neustále prudí toho svého kluka

a dokola opakuje tady mezi svými
že by chtěla s Váchou mimi!
a že prý krásnou holčičku by chtěla
jenom že prý neví, jak se dělá

A PO TÉTO LEHKÉ VIZI
TRENÉRSKEJ TEĎ RYCHLE RADŠÍ ZMIZÍ... :-)))

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek